Keystone logo
Northeastern University London MSc Umělá Inteligence & Softwarové Inženýrství
Northeastern University London

MSc Umělá Inteligence & Softwarové Inženýrství

London, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

01 Sep 2024

Sep 2024

GBP 11 000 / per year *

Na kampusu

* 11 000 GBP/rok: domácí prezenční výuka | 5 500 GBP/rok: domácí výuka na částečný úvazek. £23,000: mezinárodní výuka na plný úvazek | 11 500 GBP/rok mezinárodní částečný úvazek školné

Úvod

MSc Artificial Intelligence & Software Engineering je osvětlující kurz, který kombinuje počítačovou vědu a umělou inteligenci spolu se softwarovým inženýrstvím. Studenti se naučí všechny aspekty počítačového programování a designu, získají dovednosti pro usnadnění široké škály podniků v oblasti informatiky.

Program MSc Artificial Intelligence Software Engineering, navržen tak, aby připravil studenty na různé kariéry v oblasti informatiky a & softwarového inženýrství, kombinuje výpočetní i důležité aplikační domény, což vám umožní zvýšit vaše široké znalosti v oboru a zaměřit se na jednu z řady kurikulárních specializací. Titul se vyučuje v kampusu College v centru Londýna prostřednictvím hybridní metodiky výuky.

Tento program bude kombinovat jak výpočetní, tak aplikační domény, což umožní studentům zvýšit široké znalosti v oboru, a zároveň se zaměřit na širokou škálu oborů, včetně vývoje mobilních aplikací, algoritmů, vývoje webových aplikací a umělé inteligence. Tento MSc Artificial Intelligence & Software Engineering vám umožní:

  • Vykazovat znalosti v navrhování, implementaci a testování softwaru;
  • Prokázat dovednosti a zkušenosti s prací v malých týmech;
  • Aplikovat algoritmické a teoretické principy počítačové vědy k řešení výpočetních problémů z různých oblastí použití;
  • Prokázat schopnost učit se a rozvíjet kompetence ve specializovaných nebo vznikajících oborech informatiky.

Co je 139697_NU.jpg

&Softwarové inženýrství pro umělou inteligenci MSc Northeastern University London je založeno na zavedeném programu Master of Science in Computer Science (MSCS), který nabízí Khoury College of Computer Science na partnerské instituci College, Northeastern University.

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

O Škole

Otázky