Keystone logo
Northeastern University London MSc Umělá inteligence a technologické vedení
Northeastern University London

MSc Umělá inteligence a technologické vedení

London, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

01 Sep 2024

01 Sep 2024

GBP 14 000 / per year *

Na kampusu

* pro mezinárodní na plný úvazek | mezinárodní školné na částečný úvazek: 7 000 GBP | domácí školné na částečný úvazek: 5 500 GBP | domácí školné na plný úvazek: 11 000 £

Úvod

Studiem tohoto programu studenti získají hluboké porozumění statistickým a matematickým základům analýzy dat a získají znalosti a dovednosti potřebné k vedení aplikace digitální transformace a analýzy dat v reálném světě a v obchodních kontextech. Tento program umožňuje studentům budovat znalosti a dovednosti jak v oblasti technologie, tak na straně lidí změn vyvolaných technologií.

Studenti se naučí, jak zkoumat požadavky na obchodní data a aplikovat techniky výběru dat, správy dat, zajištění kvality dat a vyšetřování dat. Získají dovednosti, které pomohou podnikům co nejúčinněji organizovat svá data, prezentovat data a výsledky vyšetřování spolu s působivými zprávami o obchodních příležitostech pro senior zainteresované strany.

MSc Artificial Intelligence & Technology Leadership, který je vhodný pro čerstvé absolventy a pro ty, kteří chtějí rekvalifikovat nebo restartovat kariéru, poskytuje ideální Pathway pro ty, kteří aspirují na další kariéru v předních iniciativách digitální transformace v obchodním prostředí AI a daty. Studenti budou mít příležitost rozvíjet své kariérní příležitosti od prvního dne programu získáváním odborných dovedností a kompetencí, jak postupují.

Vítáme studenty ze všech prostředí a zavazujeme se k celoživotnímu vzdělávání, pastorační podpoře a poskytování cest k digitální kariéře všem absolventům, zejména těm ze skupin, které jsou v současné době v technologickém sektoru nedostatečně zastoupeny. Zaměstnavatelé potřebují budovat týmy s různorodým myšlením a zkušenostmi, protože to je kritický faktor v inovativním myšlení v týmech a zároveň usnadní poskytování řešení použitelných pro inkluzivní společnost.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

O Škole

Otázky