Keystone logo
Northeastern University London MSc Umělá inteligence a etika
Northeastern University London

MSc Umělá inteligence a etika

London, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

01 Sep 2024

01 Sep 2024

GBP 11 000 / per year *

Na kampusu

* domácí prezenční výuka | 5 500 £/rok: domácí výuka na částečný úvazek. 14 000 GBP: mezinárodní výuka na plný úvazek | Mezinárodní výuka na částečný úvazek 7 000 GBP/rok

Úvod

MSc Responsible Artificial Intelligence je dobře integrovaný studijní program s cíleným zaměřením na teorie i aplikace. Za předpokladu, že nemají žádné znalosti v oblasti výpočetní techniky, jsou studenti vybaveni příslušnými znalostmi a dovednostmi programování dat, které pokrývají nejen nejnovější technický vývoj, ale také širší etické a teoretické úvahy.

Možnost studovat filozofické otázky umělé inteligence při studiu na magisterském stupni výpočetní techniky je ve Spojeném království jedinečnou nabídkou, která studentům umožňuje ponořit se do technického i společenského dopadu zpracování dat a zejména aplikací strojového učení.

Tento program umožňuje studentům postupně rozvíjet své chápání technik datové vědy, strojového učení a zpracování přirozeného jazyka spolu s klíčovými koncepty a metodami počítačové vědy a zdokonalovat své programátorské dovednosti v Pythonu a Javě; a zároveň zdokonalit své myšlení a komunikační dovednosti prostřednictvím humanitních kurzů věnovaných zvážení klíčových praktických a teoretických problémů, které vyvstávají v souvislosti s AI.

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

O Škole

Otázky