Keystone logo
Northeastern University London MSc Globální investiční bankovnictví
Northeastern University London

MSc Globální investiční bankovnictví

London, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

01 Sep 2024

01 Sep 2024

GBP 23 000 *

Na kampusu

* home: £11,000 | mezinárodní: £23,000

Úvod

Vyvinuto ve spolupráci s Financial Edge, de facto poskytovatel vzdělávání napříč všemi Wall Street Tier 1 Investiční banky, MSc Global Investment Banking poskytuje široký a přísný akademický obsah, který pokrývá celou interdisciplinární šíři znalostí potřebných k tomu, aby byly účinné v roli analytika investičního bankovnictví.

O společnosti Financial Edge

Financial Edge má rozsáhlou a zavedenou síť absolventů v rámci nejvyšších investičních bank Wall Street.

Jejich hluboké vztahy v odvětví investičního bankovnictví nabízejí bezkonkurenční přístup, znalosti a příležitost vybudovat globální standardní vstupní program pro investiční bankovnictví.

Proč si vybrat naše MSc Global Investment Banking?

  • Osvojte si dovednosti, které potřebujete pro kariéru v bankovnictví. Naučte se analýzu účetní závěrky, finanční modelování, oceňování společnosti a strukturování obchodů Wall Street.
  • Zjistěte více o roli finančních analytiků v investičních bankách, účetnictví a finanční investice, finanční modelování, ocenění podniků, financování, strukturování obchodů, rizikové investování, a více.
  • Získejte zasvěcený pohled na realitu práce v investiční bance s Financial Edge.
  • Učte se z učebních materiálů kurátorských finančními experty, kteří dříve pracovali ve společnostech jako Ex-Goldman Sachs, JP Morgan, Barclays, Ernst Young, Lloyds, Standard Bank a další. &
  • Naše MSc Global Investment Bank je vyučována bývalými investičními bankéři a finančními praktiky se skutečnými pracovními zkušenostmi na Wall Street. Sdílení znalostí z první ruky o náborovém procesu, proces pohovoru, realita práce na stole a požadavky na dovednosti role.
  • Přístup k Felixu, online informační platformě typu „vše v jednom“ pro technické finance.
  • Pochopte, co náboráři hledají od žadatelů o investiční bankovnictví. Financial Edge úzce spolupracuje s největšími světovými investičními bankami; těžit z jejich jedinečného vhledu do procesu náboru investičního bankovnictví.
  • Naučte se technické a měkké dovednosti potřebné k úspěšnému analytikovi investičního bankovnictví.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky