Keystone logo
Northeastern University London MSc Analýza & dat umělé inteligence
Northeastern University London

MSc Analýza & dat umělé inteligence

London, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

01 Sep 2024

01 Sep 2024

GBP 23 000 / per year *

Na kampusu

* na plný úvazek mezinárodní | mezinárodní částečný úvazek školné: 11 500 liber | domácí částečný úvazek školné: 5 500 liber | domácí plný úvazek školné: 11 000 GBP

Úvod

Naše MSc Artificial Intelligence and Data Analytics umožní studentům specializovat se na AI a Data Analytics pracovat v ekonomice, kde je tato sada dovedností velmi potřebná. Studenti budou stavět na svých předchozích výpočetních znalostech a získají dovednosti, které potřebují, aby se stali specialisty na umělou inteligenci a data s komerčním povědomím.

Studiem tohoto programu, studenti získají důkladné porozumění statistickým a matematickým základům AI a dosáhnou pokročilých praktických znalostí metodik AI a strojového učení aplikovaných na komplexní datové sady ke splnění obchodních cílů. Studenti se naučí inženýrské principy používané při zkoumání a řízení návrhu, rozvoj, a nasazení nových datových produktů v rámci podniku. Studenti také získají znalosti a schopnost aplikovat techniky použitelné pro datové inženýrství, datové potrubí, a návrh, vývoj, a nasazení škálovatelných datových řešení. Dále, získají znalosti a dovednosti pro řízení úspěšných projektů AI a analýzy dat prostřednictvím efektivní komunikace a dovedností v oblasti řízení zúčastněných stran. Komplexní sada dovedností vybaví studenty schopností analyzovat data a získat přehled, stejně jako zlepšit dovednosti při řešení problémů, kritické myšlení, a analytické schopnosti.

MSc Artificial Intelligence and Data Analytics, vhodný pro absolventy a pro ty, kteří chtějí rekvalirovat nebo restartovat kariéru, poskytuje ideální Pathway pro ty, kteří usilují o další kariéru v pokročilé aplikaci umělé inteligence (AI) a analýzy dat. Studenti budou mít příležitost rozvíjet své kariérní příležitosti od prvního dne programu získáním profesionálních dovedností, jak postupují.

Vítáme studenty ze všech prostředí a zavázali jsme se k celoživotnímu učení, pastorační podpora a poskytování cest do digitální kariéry pro všechny absolventy, zejména ty ze skupin, které jsou v současné době nedostatečně zastoupeny v technologickém sektoru. Podniky musí budovat týmy s různorodým myšlením a zkušenostmi, protože to je rozhodující faktor inovativního myšlení v týmech a usnadní poskytování řešení použitelných pro inkluzivní společnost.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

O Škole

Otázky