Keystone logo
Northeastern University College of Business Administration Ms účetních / MBA
Northeastern University College of Business Administration

Ms účetních / MBA

Boston, Spojené státy americké

15 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* pls kontakt pro nákladů na program

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Nemáte žádnou účetní zkušenosti, ale mají zájem o kariéru v oblasti účetnictví plus MBA? Tento program nabízí kombinovaný stupeň, cenné zkušenosti z tříměsíční placenou co-op pozici, a prakticky 100% pracovní umístění.

S MSA / MBA z Northeastern, můžete si vydělat dva stupně - MS v účetnictví a MBA - za pouhých 15 měsíců. Naše plný úvazek program je určen pro svobodná umění a non-účetnictví velkých společností.

Můžete začít ihned po dokončení vaši bakalářský titul. Získat praktické zkušenosti prostřednictvím tříměsíční placené stáže v přední účetní firma. Absolventka programu připravena přijmout zkoušku CPA. A připravte se na šlápnout s novou práci na regionální, národní, nebo Big Four účetní firma.

Rychlá fakta


To na plný úvazek, 15-měsíční program začíná každý rok v červnu a končí v srpnu následujícího roku. Vy a vaši spolužáci začnou program společně, přijmout stejné třídy, a absolventa zároveň.

Budete absolvovat tříměsíční stáž zaplaceno od ledna do března na regionální, národní, nebo Big Four účetní firma. Můžete také využít prověřenými severovýchodních je. Historicky, 99% našich MSA / MBA studentů bylo nabídnuto zaměstnání na plný úvazek z firem, kde se úspěšně své pobyty. A 100% našich studentů byly nabídnuty na plný úvazek pozice na předních účetních firem na dokončení studia.

Všechny kurzy jsou nabízeny během dne u hlavního kampusu v Bostonu. Chcete-li získat stupně, musíte dokončit 72 hodin semestr úvěru a dosáhnout průměr bodu 3,000 stupně.

Osnovy

Jsou povinné všechny kurzy v programu MS účetnictví / MBA; nejsou k dispozici žádné volitelné. Jedná se o zámek-krok programu, se všemi předměty přijatých v pořadí.Cílová skupina


svobodná umění a non-účetnictví velké společnosti.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy