Keystone logo
North Florida Community College

North Florida Community College

North Florida Community College

Úvod

Proč NFCC? Je to jednoduché, protože jste si zaslouží to nejlepší.

Můžete si zaslouží výjimečný vzdělání za přijatelnou cenu a vy si zaslouží příležitost lépe svou budoucnost. Zveme Vás k návštěvě naší školní areál v Madisonu, Florida zjistit, proč NFCC je tou pravou volbou pro vás.

VISION: Chcete-li být naše komunity první volbou pro vzdělávání a kulturní obohacení.

Mise: Výjimečná vysoká škola zaměřuje na individualizované a podpůrné akademickém prostředí, přístupné vzdělání, celoživotnímu učení a profesního růstu pro naše studenty a komunity.

Individuální Pozor - NFCC Znamená to, že

Upoutat pozornost a vzdělání si zasloužíte. Od chvíle, kdy vás krok na naší škole, NFCC přátelský fakulty a personál vám individuální pozornost, kterou si zasloužíte. Personalizované poradenství, podpůrných programů studentů a nový akademický úspěch Center jsou všichni v místě, které vám pomohou uspět. Na NFCC, získáte to nejlepší z obou světů - pohodlí a blízkost malého areálu a akademické kvality a možností, které se rovnají, že velké univerzity.

Spustí Futures - NFCC Znamená to, že

NFCC absolventi jsou odhadovány, aby se o 35% více, než někdo s maturitu sám a pro ty, kteří chtějí získat bakalářský titul, můžeme pomoci s tím taky. 2 + 2 Dohoda o stavu artikulace zaručuje studenti absolvováním stupně AA na NFCC možnost zapsat a získat bakalářský titul na jednom z Floridy 11 státních univerzit (plus vám ušetří spoustu peněz během těch prvních dvou letech se NFCC).

Pro ty, kteří hledají přímé profesní dráhu, NFCC je Associate ve vědě stupňů a certifikačních programů nabízejí specializovaná školení a mají vysokou míru zprostředkování zaměstnání následující promoci. Ať už jsou vaše cesta, NFCC je skvělým místem se učit.

Cenově Školné - NFCC Znamená to, že

College je investice, a to je důvod, proč jsme tvrdě pracovat, aby NFCC cenově dostupné. Jsme jedním z nejdostupnějších vysokých škol na Floridě a nezvýšily naši výuku v posledních třech letech, aby bylo zajištěno, že dostanete výjimečný vzdělání za skvělou cenu. V loňském roce jsme udělili téměř 230.000 $ v stipendií a grantů, a navíc naši studenti obdrželi další 2.200.000 $ federální pomoci. Náš vynalézavý personál udělá vše pro to, které vám pomohou najít způsob, jak platit za vysokou školu; zahrnující výuku platební plány, semináře finanční gramotnosti, studentské pracovní příležitosti a pomoc při vyplňování pomoc a stipendia aplikací finanční. Tvorba kolej cenově dostupný možnost je jedním z mnoha způsobů, které NFCC investuje do vaší budoucnosti.

Vybízí vedení - NFCC Znamená to, že

NFCC studenti snadno vstoupit do vedoucích pozic na akademické půdě a ve společnosti. Z mimoškolních aktivit se hands-on školení, NFCC nabízí nepřeberné množství příležitostí pro studenty k rozvoji vůdčích schopností na a mimo akademickou půdu. Stačí se podívat na některé ze způsobů, jak naši studenti jsou lídry v naší komunitě: zachránit naše zdroje ekologie živočichů klub každoročně pomáhá St. Marks National Wildlife Refuge stopy migrační vzorce Monarch motýlů a koordinuje snahy v oblasti recyklace na akademické půdě, členové Sentinel Service Corps přihlásil více než 200 hodin Campus a společenských akcí v loňském roce a NFCC Peer lektorů a specialistů učení věnoval přibližně 8000 hodin pomoci jejich vrstevníci uspět akademicky. Naše ošetřovatelské a EMS studenti souhrnně hodiny tisíce hodin na plochu zdravotnických zařízeních každý rok dobrovolnické služby a zároveň získat cenné praktické školení. Ať jsou vaše cíle, budete najít své místo v NFCC a podpůrná škola rodina být hrdí na své úspěchy.

Zapojit. Stát se lídrem. Naneste na NFCC dnes.

Místa

  • Madison

    North Florida Community College 325 NW Turner Davis Dr. Madison, 32340, Madison

Otázky