Keystone logo
Noroff School of Technology and Digital Media

Noroff School of Technology and Digital Media

Noroff School of Technology and Digital Media

Úvod

O Noroffovi

Digitální inovátoři budoucí studie v Noroffu. Budete od prvního dne na ruce. Podnikatelský sektor bude sledovat vaše studie od prvního dne. Vložili jsme se do obuvi vašeho budoucího zaměstnavatele a přišli jsme se seznamem přání. Poté jsme vytvořili studijní plán.

122456_coffee-desk-notes-workspace.jpg

Noroff je životní styl. Během svého života několikrát změníte zaměstnání, ale vaše vzdělání zůstane součástí vaší identity. Proto věříme ve formování lidí, vzdělávání prostřednictvím praktického výcviku a chceme, abyste byli připraveni převzít kontrolu.

Sloužíme studentům v technologicky řízeném vesmíru a připravujeme je na digitální profesionální život. Naší základní filozofií je, že jste připraveni na první pracovní den. Připraven pracovat.

Noroff vzdělává a školí digitální forenzní vědce, filmové fotografy a producenty, 3D animátory, grafické designéry, digitální obchodníky, návrháře her, správce systému, hudební producenty, mimo jiné, po několik desetiletí.

Naší vizí je, aby absolventi Noroff byli prvními hybateli. První, kdo vyvinul nové metody, první na místě, má nejlepší postavení v kompetenci a první, kdo vytváří nové pracovní tituly na nových trzích.

Nikdo z nás neví, s čím budete po ukončení základního školení v Noroffu pracovat. Názvy pracovních míst vytvářejí hráči denně v digitální aréně. V současné době neexistuje jedno povolání, stěží jediné podnikání, které nepotřebuje digitální odborné znalosti. Proto je jedním z našich nejdůležitějších úkolů zajistit, aby se naši studenti i nadále učili. Že je sledujeme. To, že metody, které se během svého působení v Noroffu naučily, poskytují dovednosti učit se novým věcem rychle, přesně a na vysoké kvalitativní úrovni.

Dnes je digitální restrukturalizace stejně přirozenou součástí našeho pracovního dne jako přestávka na oběd. Proto již neučíme pro profesní titul, ale pro profesionální praxi.

Naše rozmanité studijní programy se neustále vyvíjejí a jsou vždy úzce přizpůsobeny trhu práce a zahrnují bakalářské programy na Noroff University College a odbornou specializaci na Noroff Vocational School .

Naše kampusy:

 • Oslo
 • Bergen
 • Stavanger
 • Kristiansand
 • Online studia

Všechny vzdělávací programy v Noroffu jsou akreditovány Norskou agenturou pro zajištění kvality ve vzdělávání (NOKUT) a byly schváleny pro studentské půjčky a granty Norským státním vzdělávacím úvěrovým fondem (Statens Lånekasse pro Utdanning).

Kromě provozování vlastní vysoké školy spolupracuje Noroff se vzdělávacími zařízeními v zahraničí:

 • Teesside University v Anglii
 • Univerzita jižního Walesu ve Walesu
 • Filmová škola AFDA v Jižní Africe
 • Deakin University v Austrálii

Tato spolupráce umožňuje studentům Noroffu stavět na dvouletém odborném vzdělávání a v průběhu roku získat bakalářský titul v zahraničí .

Noroff Online Studies

122455_pexels-photo-2089368.jpeg

Studiem online můžete přizpůsobit svá studia svému každodennímu životu. Váš učitel bude pečlivě sledován a obdržíte lekce videa a přizpůsobené odborné pokyny.

Možná pracujete na plný úvazek s touhou vstoupit do dalšího vzdělávání. Možná jste doma s dětmi. Možná žijete v zahraničí nebo příliš daleko, abyste se mohli zúčastnit kampusu. Ať už je důvod jakýkoli, poskytneme vám všechny nástroje, které potřebujete. Během studia budete spolupracovat s učiteli a dalšími studenty a doplnit to samostudiem. Navrhli jsme naše studie, aby se vešly s vámi a vaším životem. Zaručuje to změnu vaší budoucnosti.

Chceme, aby vzdělávací programy společnosti Noroff poskytovaly podporu novým myšlenkám a inovacím v digitálním průmyslu.

Chceme, aby naši studenti byli vysoce motivovanými a kompetentními uchazeči o zaměstnání na pozicích, kde je vyžadována pokročilá a relevantní digitální kompetence. Naše studie jsou samozřejmě také dostupné digitálně.

Mnoho lidí nemá příležitost fyzicky sledovat řadu přednášek v přednáškovém sále. Proto v Noroffu říkáme: Dej všem stejnou příležitost uspět ve svých ambicích. Můžete tedy dokončit celý bakalářský titul online. Naše portfolio obsahuje jak vysokoškolské (bakalářské), tak i odborné školy , a tyto programy jsou dodávány různými způsoby. Všechny naše vysokoškolské přednášky jsou vysílány v přímém přenosu a lze je navštěvovat z digitálního zařízení kdekoli na světě. Stejnou přednášku si také můžete prohlédnout, kolikrát chcete.

Na plný nebo částečný úvazek

Odborné studium můžete absolvovat na plný nebo částečný úvazek. Programy začínají čtyřikrát ročně - v lednu, březnu, srpnu a říjnu. Naše online studia byla uspořádána pro ty, kteří ve svém studiu potřebují nebo si přejí flexibilitu, a programy odpovídají stejnému vzdělání jako odborné vzdělávání, které poskytujeme našim studentům v kampusu. Požadavky na přijetí jsou stejné jako u odborného vzdělávání a vysokoškolského vzdělávání na akademické půdě.

Místa

 • Oslo

  Mølleparken 4, 0459, Oslo

 • Bergen

  Kanalveien 88, 5068, Bergen

  • Stavanger

   Byfjordparken 17, 4007, Stavanger

   • Kristiansand

    Elvegata 2A, 4608, Kristiansand

    Programy

    Otázky