Keystone logo
Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic

Úvod

Melbourne Polytechnic poskytuje odborný výcvik od roku 1912 a dnes nabízí řadu inovativních, praktických programů TAFE (VET) a vysokoškolského studia (Degree), které vám vybaví znalosti a dovednosti, které dokáže vyniknout na rozvíjejícím se a náročném trhu.

Melbourne Polytechnic kurzy jsou navrženy a rozvíjeny s účastí průmyslu, aby studenti získali nejlepší výsledky v oblasti zaměstnanosti.

Melbourne Polytechnic má sedm metropolitních areálů , Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus a Heidelberg. Každý školní areál poskytuje jedinečnou, jedinečnou a obohacující zkušenost studentů.

83199_Yarra20House200072022nd20April20090.jpg

K dispozici je také šest vzdělávacích středisek , Northern Lodge - Eden Park, Severní Lodge - Yan Yean, Yarra Glen Racing Center, Northern AMEP (Program pro dospělé migrující anglicky) v Broadmeadows, Growling Frog Vineyard a Melbourne Polytechnic Kyneton Park.

S více než 26 000 přihláškami ročně je Melbourne Polytechnic akreditována pro poskytování přibližně 550 akreditovaných kurzů , z nichž mnohé jsou dostupné buď na plný nebo částečný úvazek. Poskytuje také více než 400 akreditovaných kurzů.

83200_Ag-and-Animal-Yan-Yean.jpg

Melbourne Polytechnic současné době nabízí tříleté (a čtyři roky) odborné bakalářské a magisterské tituly v rámci našeho jedinečného praktického učebního prostředí a optimální expozici v průmyslu:

 • Účetnictví

 • Zemědělství

 • Obchod

 • Creative Industries

 • Vzdělání (počáteční roky)

 • Počáteční studie

 • Řízení pohostinství

 • Ilustrace

 • Informační technologie

 • Hudba

 • Hudební průmysl

Neustále vyvíjíme nové klouzavé Pathways a stupně, které nám umožňují růst příležitostí pro naše studenty. V roce 2016 jsme představili Masters of Professional and Practicing Accounting s akreditací CPA, která se ukázala jako velmi populární již jako náš první postgraduální kurz. Budeme zveřejňovat podrobnosti o všech nových kurzech na našich webových stránkách, jakmile budou dokončeny.

Melbourne Polytechnic degree courses nabízejí převod a uznání předchozího studia studentům, kteří již absolvovali národní diplom, pokročilý diplom nebo jiné kvalifikace.

Přímý vstup Associate stupně (2 roky), vložené do všech Melbourne Polytechnic studijních programů nabízejí velkou Pathway (úhrady a uznávání předchozího vzdělávání) příležitosti k dalšímu vzdělávání.

Melbourne Polytechnic dosáhla mezinárodního uznání více než 6 000 přihlášených offshore ročně a 24 vzdělávacích partnerství v Asii a je uznávána viktoriánskou vládou za špičku v mezinárodním vzdělávání, vyhrál nejlepšího poskytovatele v jeho kategorii v roce 2014 a nastupuje v roce 2015.

Melbourne Polytechnic úzké vazby s průmyslem zajišťují studentům možnost získat studijní granty darované průmyslovými sponzory a také rozšiřovat své vlastní sítě pro budoucí úspěch.

Stejně jako při výběru kurzu, situace každého studenta se liší, když přijde čas na školné a my vás můžeme vést strukturou poplatků. Na každé stránce kurzu se nastíní konkrétní poplatky nebo na stránce Mezinárodních studentských poplatků získáte další informace.

Místa

 • Preston

  Saint Georges Road,72, 3072, Preston

  Otázky