Keystone logo
Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Úvod

VÝZKUMNÉ VZDĚLÁVÁNÍ V LÉKAŘI A ZDRAVOTNÍ VĚDY

Jaké jsou vaše ambice v této nové době objevů?

Věříme, že k řešení životně důležitých zdravotních problémů je klíčová excelence v metodice vzdělávání a výzkumu. Naším cílem je inspirovat a vést talentované studenty v jejich snaze stát se předními zdravotnickými pracovníky, profesory nebo průkopnickými vědci - ti, kteří usilují o změnu svého výzkumu bez ohledu na jejich obor - klinické lékařství, výzkum léčiv, veřejné zdraví nebo rozvoj zdravotní politiky. .

PROGRAMY MSC

Jádrem této filozofie jsou naše tři magisterské programy. Dva z nich jsou určeny pro držitele bakalářského titulu: magisterský studijní program ve zdravotnictví (dvouletý prezenční program, který nabízí specializace v oblasti epidemiologie, klinické epidemiologie, genetické epidemiologie, veřejného zdraví a zdravotnictví) a magisterského studia v oblasti výzkumu. Klinický výzkum. Třetí program je určen absolventům magisterského studia a zdravotníkům na postgraduální úrovni. Jedná se o MSc ve zdravotnických vědách, který je nabízen jako jednoroční program na plný úvazek nebo na míru šitý dvouletý program na částečný úvazek. Tento program také nabízí několik specializací.

ERASMUS LETNÍ PROGRAM

Každý z těchto tří programů kombinuje teoretickou a praktickou výuku v lékařství a zdravotnických vědách. Programy začínají každý rok v srpnu letním programem Erasmus. Toto třítýdenní 30-chodové portfolio nejmodernějších biomedicínských témat je navrženo tak, aby plně uspokojilo potřeby mezinárodních studentů a odborníků se zvláštním zájmem - jako je klinická medicína, obecná praxe, veřejné zdraví, epidemiologie, genetika nebo biostatistiky.

Vzhledem k tomu, že letní program se zaměřuje na klíčové principy a metody kvantitativního lékařského výzkumu, je otevřen nejen účastníkům MSc programů, ale všem studentům a zdravotnickým pracovníkům. Pokud nejste zapsáni do studijního programu, ale chcete získat podstatné aktualizace v celé řadě aplikovaných lékařských a zdravotnických oborů, můžete si tak sestavit svůj osobní vzdělávací plán - další důležitý aspekt filozofie NIHES . Jako nezávislý student jste také vítáni, abyste se zaregistrovali v jakékoliv části našeho pravidelného podzimního vzdělávacího programu.

POSTGRADUATE PROGRAMS

Chcete ke své kariéře výzkumného pracovníka přidat mezinárodní rozměr? Kombinovat výzkum a klinickou práci? Nebo se snažíte maximalizovat své šance na získání kvalifikace pro výzkumný projekt PhD prostřednictvím postgraduálního programu? Náš výzkumný program je navržen tak, aby vám všem pomohl.

Zvažte náš postgraduální program na jeden rok dalšího odborného vzdělávání po magisterském studiu, pokud byste chtěli získat více výzkumných zkušeností nebo zvýšit své šance na kvalifikaci pro výzkumný projekt PhD.

Ve společnosti NIHES neustále rozšiřujeme síť partnerských univerzit po celém světě. Ať už máte ambice - ať už chcete pracovat jako vědec v akademické sféře, ve veřejném sektoru nebo v průmyslu - poskytneme vám znalosti a odborné znalosti, které potřebujete.

Místa

  • Rotterdam

    NIHES Educational Support Center Room Fe209 PO Box 2040 3000 CA , , Rotterdam

    Otázky