We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Niels Brock Copenhagen Business College

Niels Brock Copenhagen Business College

Niels Brock Copenhagen Business College

Úvod

Poznejte Copenhagen Business College, která je součástí Niels Brock. Historie Niels Brock se datuje více než 130 let. Další informace o příběhu, hodnotách, organizaci a vzdělání nabízených největší vzdělávací institucí v Dánsku.

115397_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_204.jpg

O společnosti Copenhagen Business College

Zkrátit dlouhý příběh…

Niels Brock je už mnoho let, ale to nás nezabrání zdokonalovat a obnovovat obchodní školu. Jednoduše odmítáme nechat a běžet na rutinu. Místo toho se snažíme pokračovat v rozvoji a začlenění nejnovějších poznatků a technologií do našich vzdělávacích metod. Kombinace tradic vytvořených po desetiletí s novými metodami vede k solidnímu a současnému vzdělávání, které připravuje studenty na další krok v jejich kariéře a poskytuje jim správné kompetence pro firemní svět.

Základní hodnoty

V Niels Brocku se snažíme vytvořit prostředí pro intelektuální a vědecký růst. Rozmanitost a začlenění jsou klíčem k tomu, abychom zajistili, že nabízíme obchodní vzdělávání nejvyšší kvality. Niels Brock se zavázal k rozmanitosti ve všech svých dimenzích, včetně rozmanitého zastoupení na univerzitě, různorodé komunity názorů a zázemí a přijímání komplexních identit v rámci všech osob spojených s univerzitou. Niels Brock se domnívá, že instituce bude silnější v důsledku rozmanitého počtu studentů, členů fakulty, zaměstnanců a členů správní rady. Niels Brock si váží každého jednotlivce, který se snaží zapojit a vylepšit naše vysokoškolské komunity bez ohledu na národnostní původ, pohlaví, věk, socioekonomickou třídu, etnickou příslušnost, náboženskou víru, sexuální orientaci a zdravotní postižení.

Mise a vize

Niels Brock se snaží nabídnout příslušné vzdělávací příležitosti, které dánskému podnikatelskému světu poskytují konkurenční schopnosti.

Mise

Na Niels Brock se zavazujeme, že budeme ambiciózní a vytrvalí při vývoji a nabízení příslušných vzdělávacích příležitostí, které:

  • Poskytněte dánskému podnikatelskému světu správné kompetence
  • Optimalizuje možnosti pro jednotlivé studenty.

To je příspěvek Niels Brock k dánské konkurenční síle.

115401_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_146.jpg

Vidění

Ambírka Nielsa Brock je nejdůležitější mezinárodní a inovační obchodní škola v Dánsku - uznávaná pro naše zaměstnance, kteří optimalizují a usnadňují proces učení studentů.

Právní stav a akreditace

Niels Brock Copenhagen Business College je oficiálně uznávaná dánská odborná škola, která nabízí odborné vyšší odborné vzdělání a programy odborné přípravy akreditované státem podle konsolidačního zákona o odborném vzdělávání a přípravě č. 1269 z 29. listopadu 2017.

Niels Brock působí jako mezinárodní škola nabízející postsekundární programy na základě

  • Franšízová smlouva s univerzitou De Montfort, Leicester, Velká Británie
  • Franšízová smlouva s University Middlesex, Londýn, Velká Británie
  • Akreditace americké akreditační rady nezávislých vysokých škol a škol (ACICS)

Americký bakalářský program; BSc v obchodní administrativě, je uznáván být srovnatelný s dánským bakalářským studiem v rámci Business Administration. V důsledku toho mohou mít absolventi bakalářské zkoušky z Business Administration možnost požádat o postgraduální programy v dánských institucích. Přečtěte si více zde:

Vezměte prosím na vědomí, že použití kreditů získaných na programu BSc programu Niels Brock (akreditováno ACICS) pro přijetí do jiné instituce je rozhodnutí, které uděluje výhradně vysoká škola nebo vysoká škola, na které se student uchází. Niels Brock nereprezentuje vůbec nic ohledně přenositelnosti kreditů získaných v programu BSc.

Niels Brock - Copenhagen Business College každoročně poskytuje řadu hodnotících a akreditačních dokumentů. Chtěli bychom zajistit, aby studenti získali co nejlepší vzdělání a školení. Přečtěte si více o našich akreditacích.

Akreditovaný člen, ACICS

Niels Brock Copenhagen Business College je akreditován Akreditační radou pro nezávislé vysoké školy a školy za účelem udělení titulu Americký bakalářský titul v oboru Business Administration. Akreditační rada pro nezávislé vysoké školy a školy (ACICS) je uvedena jako národní (americká) uznávaná akreditační agentura americkou radou pro akreditaci vysokého školství a americkým ministerstvem školství *. Zde naleznete naše hodnocení, katalog a CAR pro akreditované programy ACICS.

* Ministerstvo školství pozastavilo své uznání ACICS od prosince 2016 do dubna 2018.

115400_NielsBrock_SunnyCopenhagen035.jpg

Fakulta

Copenhagen Business College se nachází v samém srdci Kodaně, pár kroků od hlavního nádraží Nørreport, hlavních nákupních ulic a známého přístavu "Nyhavn". Budova fakulty je v nově zrekonstruované klasické univerzitní budově.

Vedle toho, že jsou lídry ve svých akademických oborech, mnozí z našich členů fakulty mají také praktické zkušenosti jako analytici, manažery, konzultanti, podnikatelé, investoři, poradci, členové správní rady, autoři a vedoucí pracovníci.

Konferenční místnosti

Pokud si chcete rezervovat zasedací místnost pro skupinovou práci, obraťte se na přední kancelář.

Knihovna a Open Learning Center

Knihovna a Open Learning Center for International Students se nacházejí u Bispetorvet, 1-3 v přízemí budovy.

Knihovna se specializuje na materiály používané nebo související s kurzy vyučované na Copenhagen Business College. Sbírka obsahuje různé učebnice, noviny, akademickou literaturu, periodika a databáze. Všichni studenti, zaměstnanci a fakulty jsou vítáni k využití knihovny.

Knihovna má počítače a přístup k internetu, stejně jako místa pro studium a práci ve skupinách.

Internet a kopírovací zařízení

Bezdrátové připojení na internetu jsou poskytovány na fakultě, aby studenti mohli přistupovat k internetu z notebooků a smartphonů.

Kopírky a tiskárny se nacházejí v suterénu a umožňují studentům tisknout, kopírovat a skenovat dokumenty.

115399_NielsBrock_SunnyCopenhagen096.jpg

Místa

  • Copenhagen

    Bispetorvet 1-3, 1167, Copenhagen

Otázky