Keystone logo
Newcastle University Postgraduate programs Mezikulturní komunikace a mezinárodní marketing MA
Newcastle University Postgraduate programs

Mezikulturní komunikace a mezinárodní marketing MA

Newcastle upon Tyne, Spojené království

12 Months

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 21 600 / per year *

Na kampusu

* zahraniční studenti; 9 900 GBP - domácí studenti na plný úvazek; 4 950 GBP - domácí studenti na částečný úvazek ročně;

Postgraduální virtuální den otevřených dveří - 17. května

Úvod

Interkulturní komunikace a mezinárodní marketing MA poskytuje teoretické, výzkumné a praktické školení v oblastech mezinárodní a interkulturní komunikace a mezinárodního marketingu.

Mezinárodní marketing Pathway je specializací na mezikulturní komunikaci MA. Budete studovat mezinárodní marketing a mezikulturní komunikaci.

Newcastle University Akademický personál Business School (NUBS) poskytuje tohoto specialistu Pathway. Získáte důkladné pochopení marketingových teorií. Dozvíte se také, jak je aplikovat na skutečné obchodní výzvy.

Magisterský program vás vybaví příslušnými výzkumnými technikami. Použijete je k prozkoumání a kritické analýze mezinárodních marketingových problémů.

Pathway Zaměřuje se na otázky týkající se globální komunikace a řízení značky. Zaměstnavatelé mezinárodního marketingu a mezinárodního managementu značky ocení tyto znalosti.

Budete mít přístup k vynikajícímu vybavení Business School. NUBS spolupracuje s významnými korporátními a sociálními podniky a akademickými institucemi. Tato partnerství poskytují studentům mnoho příležitostí.

Žebříčky

Osnovy

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

O Škole

Otázky