Keystone logo
Newcastle University Postgraduate programs Kybernetická bezpečnost MSc
Newcastle University Postgraduate programs

Kybernetická bezpečnost MSc

Newcastle upon Tyne, Spojené království

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 28 200 / per year *

Na kampusu

* zahraniční studenti; 12 900 GBP - domácí studenti na plný úvazek; 6 450 GBP - domácí studenti na částečný úvazek 24 měsíců ročně;

Postgraduální virtuální den otevřených dveří - 17. května

Úvod

Naše Cyber Security MSc se zaměřuje na bezpečnost informací a systémů a analýzu komplexních systémů, včetně strojového učení.

Kybernetická bezpečnost je dynamická oblast výpočetní vědy. Jde o porozumění:

  • jak mohou útočníci využít funkce a zranitelnosti systému
  • jak tyto útočníky odhalit, předcházet a reagovat na ně

Kybernetická bezpečnost je také proces, který vyžaduje vstup a interakci s koncovými uživateli, zúčastněnými stranami, osobami s rozhodovací pravomocí nebo návrháři systémů.

MSc Cyber Security je určen pro absolventy vyznamenání v oboru výpočetní vědy nebo disciplíny s významnou výpočetní složkou, například:

  • inženýrství
  • systémové inženýrství
  • matematika

Měli byste mít dobré zázemí v počítačových systémech, včetně programování. Ceníme si také relevantních zkušeností s průmyslovou výpočetní technikou a přenositelných dovedností.

Náš výzkum a vývoj v oblasti spolehlivých a bezpečných počítačů je světovým lídrem. Naše mezinárodní výzkumné skupiny a výzkumná centra se zaměřují na širokou škálu oborů informatiky, včetně:

  • bezpečnost a odolnost
  • spolehlivé systémy
  • počítačová kriminalita
  • cloud computing

Odborná akreditace a uznání

Britská počítačová společnost (BCS)

Kurz je akreditován British Computer Society (BCS). BCS je autorizovaný institut pro IT. Studium na titul akreditovaný BCS poskytuje základ pro profesionální členství v BCS po ukončení studia a je prvním krokem k tomu, abyste se stali autorizovaným IT profesionálem.

Síť excelence výuky v informatice

School of Computing at Newcastle University je akreditovaným a uznávaným partnerem v síti excelence výuky v informatice.

Newcastle University byla uznána jako Akademické centrum excelence ve výzkumu kybernetické bezpečnosti (ACE-CSR) Národním centrem pro kybernetickou bezpečnost a Radou pro výzkum inženýrství a fyzikálních věd (EPSRC).

Žebříčky

Osnovy

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

O Škole

Otázky