Keystone logo
Newcastle University Postgraduate programs Bankovnictví A Finance MSc
Newcastle University Postgraduate programs

Bankovnictví A Finance MSc

Newcastle upon Tyne, Spojené království

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 26 400 / per year *

Na kampusu

* zahraniční studenti; 14 100 GBP - domácí studenti

Postgraduální virtuální den otevřených dveří - 17. května

Úvod

Rozvíjet dovednosti a odborné znalosti pro kariéru v bankovním a finančním trhu.

Náš bankovní a finanční titul bude:

  • naučí vás, jak retailové a investiční banky fungují na finančních trzích
  • posílit své chápání role jiných finančních zprostředkovatelů

Budete rozvíjet dovednosti a odborné znalosti, abyste mohli pokračovat v kariéře v bankovním a finančním trhu. Celosvětový růst v sektoru finančních služeb zvýšil poptávku po profesionálech se specializovanými dovednostmi a kompetencemi v oblasti bankovnictví a financí. Tento kurz reaguje na trendy a problémy v globálních odvětvích finančních služeb.

V sektoru finančních služeb jsme zaznamenali celosvětový růst. To zvýšilo poptávku po profesionálech se specializovanými dovednostmi a kompetencemi v oblasti bankovnictví a financí. Tento kurz reaguje na trendy a problémy v globálních odvětvích finančních služeb.

Tento kurz vám bude vyhovovat, pokud vás zajímají následující kariéry:

  • bankéř v retailových a investičních bankách
  • finanční obchodník, finanční analytik nebo manažer rizik
  • ekonom v soukromých a vládních organizacích

Budete studovat a aplikovat teoretické rámce v ekonomii a financích. Kurz vás také povzbudí k zapojení do současných debat. To by mohlo zahrnovat otázky týkající se finančních trhů a institucí.

Během studia se také setkáte s odborníky z finančního průmyslu. Získáte přehled o světě financí a poradenství ohledně vaší budoucí kariéry.

Odborná akreditace a uznání

Program uznávání univerzity CFA® Institute

Pokračujte ve studiu směrem ke zkouškám CFA®. Jsme součástí univerzitního přidruženého programu CFA Institute, což znamená, že naše kurzy zahrnují alespoň 70% programu CFA Program Candidate Body of Knowledge™ (CBOK), který podporuje etické investiční vzdělávání pro rozvoj investičních profesionálů.

Jako student tohoto kurzu byste měli nárok požádat o jedno ze stipendií Institutu CFA. Studentské stipendium se vzdává jednorázového poplatku za zápis do programu CFA a snižuje registrační poplatek ke zkoušce, což zahrnuje přístup k učebním osnovám elektronické knihy.

Chartered Banker Institute (CBI)

Využijte našeho statusu Centra excelence Chartered Banker Institute. Tento kurz má autorizovaného bankéře, Pathway takže můžete dosáhnout přidruženého nebo plného člena statusu Chartered Banker Institute. ‌

Chartered Institute of Securities and Investments (CISI)

Máte možnost stát se členem CISI zdarma. Náš status partnera zajišťuje, že budete dobře připraveni absolvovat zkoušku CISI Level 6 Financial Markets, stejně jako na vaši budoucí kariéru v oblasti investic a správy majetku. bude také těžit z našeho postavení Chartered CISI Partner University. CISI je přední mezinárodní profesní orgán pro cenné papíry, investice, bohatství a finanční plánování.

Newcastle University Akreditace Business School

Newcastle University Business School je akreditována:

  • Asociace pro pokročilé vysokoškolské školy podnikání (AACSB)
  • Evropský systém zlepšování kvality (EQUIS)
  • Asociace MBA (AMBA)

Pouze 1% obchodních škol po celém světě drží tuto trojitou korunu. Naše akreditace odrážejí investice, které pro naše studenty děláme poskytováním vysoce kvalitního výukového prostředí, inovativního programování a aktivního zapojení do průmyslu.

Chartered Institute of Management Accountants (CIMA)

Studenti, kteří složí zkoušku v našem modulu NBS8340: Úvod do účetního výkaznictví, budou osvobozeni od zkoušky CIMA v BA3: Základy finančního účetnictví (součást certifikátu CIMA v podnikovém účetnictví).

Žebříčky

Osnovy

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

O Škole

Otázky