Keystone logo
New York University Global (Paris campus)

New York University Global (Paris campus)

New York University Global (Paris campus)

Úvod

NYU Paris, jedno z největších globálních akademických center NYU, je pulzujícím a dynamickým místem, kde najdete ty nejlepší příležitosti, jak co nejlépe využít své studijní zkušenosti. V NYU Paris si užijete zážitek, který vám změní život, aniž byste si během studia museli dělat přestávku. Naším posláním je doprovázet vás touto cestou.

Brzy zjistíte, že Paříž je rozmanité a kosmopolitní město, které nabízí poučnou kombinaci historie a moderny. Domov některých z nejznámějších muzeí na světě, Paříž je také jedním z hlavních světových technologických uzlů.

Kurzy, které se konají v našem nejmodernějším akademickém centru, odrážejí tuto kombinaci: kromě řady humanitních kurzů - francouzský jazyk, filozofie, dějiny umění, politika, literatura, historie a další - nyní nabízíme také kurzy v hudebních technologiích, médiích a komunikacích, matematice, informatice ... Naše kurzy vyučují špičkoví instruktoři a započítávají se do mnoha hlavních požadavků. Studenti dostávají individuální vedení od akademického poradce, získají pokyny k životu mimo třídu od specializovaného týmu studentského života a mají přístup k místnímu poradci.

Studium na NYU Paris je fantastické lidské dobrodružství. Budete mít příležitost setkat se s místními studenty, absolvovat kurzy na našich partnerských univerzitách, užít si některé z mnoha kulturních akcí a jednodenních exkurzí, které kurátorujeme, zapojit se do humanitární dobrovolnické práce, přispět k budování komunity ... možnosti jsou nekonečný!

Místa

 • New York

  383 lafayette street, 10003, New York

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky