Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
New York Institute of Technology (NYIT)

New York Institute of Technology (NYIT)

New York Institute of Technology (NYIT)

Úvod

New York technologický institut - vysoká škola inženýrství a výpočetní vědy

Prozkoumejte Technologický institut v New Yorku - dynamickou, vysoce hodnocenou a akreditovanou neziskovou univerzitu, která se zavázala vzdělávat novou generaci vedoucích pracovníků a podněcovat inovace a rozvoj podnikání.

111909_Picture1.png

O New Yorském technologickém institutu:

New York Institute of Technology nabízí bakalářské, postgraduální a odborné studijní programy ve více než 50 oborech, včetně informatiky, dat a kybernetické bezpečnosti; biologie a biomedicínské studium; architektura a design; inženýrství; zdravotnické profese a lékařství; IT a digitální technologie; řízení; komunikace a marketing; vzdělávání a poradenství; a energie a udržitelnosti. Neziskový, nezávislý, soukromý a nesektářský institut vysokoškolského vzdělávání, univerzita vítá více než 9 000 studentů po celém světě. Univerzita má areály v New Yorku a Long Island (New York), Jonesboro (Arkansas) a Vancouveru (Britská Kolumbie) a programy po celém světě. Více než 100 000 absolventů tvoří zainteresovaná síť činitelů, tvůrců a inovátorů, kteří jsou připraveni změnit svět, řešit výzvy 21. století a znovu objevit budoucnost.

Od roku 1955 se NYIT zaměřuje na:

 • Poskytněte odborné vzdělávání zaměřené na kariéru
 • Poskytněte všem kvalifikovaným studentům příležitost
 • Podporujte výzkum a stipendium, které těží z většího světa

Kdo jsme:

V technologickém institutu v New Yorku je rozmanitost reprezentována mozaikou zainteresovaných studentů, z nichž každá přispívá jedinečným duševním, kulturním a tvůrčím darem bohatému, živému komunitě kampusů. Fakulta a studenti univerzity reprezentují a zahrnují různorodé perspektivy, hodnoty, myšlenky, prostředí, styly, přístupy, zkušenosti a přesvědčení - poskytující stimulující, výchovné a opravdu kosmopolitní vzdělání 21. století. Podívejte se na NYIT zde.

111914_Picture1.png

Kde jsme:

 • Long Island, NY (Old Westbury)
 • New York, NY
 • Jonesboro, Ark.
 • Vancouver, Kanada

O vysoké škole inženýrství a výpočetní vědy:

111915_Picture1.png

New York Institute of Technology se řadí mezi jednu třetinu akreditovaných inženýrských programů, které uvádí US News

Nápadů, které se zdá být nemožné realizovat, se každý den v New Yorském technologickém institutu objevují, když se studenti naučí řešit problémy, přispět řešením a pracovat na výzvách 21. století, které přímo ovlivňují svět. NYIT studenti zaznamenávají značné výnosy z investic do vzdělání: absolvování odborné přípravy, vybavené dovednostmi a zkušenostmi, které hledají špičkoví zaměstnavatelé, absolventské programy a výzkumné instituce po celém světě. Zpráva o platu ve společnosti PayScale College se zaměřuje na vysokou školu inženýrství a výpočetní techniky mezi nejvýznamnějších 28% inženýrských škol na základě platového potenciálu.

Akademické programy:

 • Elektrotechnika a výpočetní technika, MS
 • Bioinženýrství, MS
 • Strojírenství, MS
 • Počítačová věda, MS
 • Informační, síťová a počítačová bezpečnost, MS
 • Data Science, MS

Podnikatelské a technologické inovační centrum (ETIC)

Podnikatelské a technologické inovační centrum (ETIC) je centrem technologického institutu v New Yorku, jehož cílem je podpořit objev, kultivovat nové podniky a produkty a prohloubit nové myšlenky v oblasti technologií, inženýrství a aplikované vědy. Rozšířením partnerství mezi průmyslem, akademickou komunitou a profesními organizacemi se ETIC snaží rozvíjet kritické oblasti informačních technologií a kybernetické bezpečnosti, bioinženýrství a zdravotnických prostředků a energetických a ekologických technologií.

Pracuje na špičkových laboratořích a zařízeních ETIK ve výši 8000 čtverečních stop, spolupracuje s partnerskými společnostmi a sítěmi investorů a pomáhá jim stát se transformačními vůdci v oboru.

Aplikovaný výzkum a stipendium:

Výzkumné úsilí Institutu technologií v New Yorku obdrží nebývalé financování od národních agentur a prostřednictvím úsilí o vnitřní financování. Odbornost univerzity v oblastech, jako je cybersecurity, robotika, implantovatelné / nositelné technologie, medicína, zdravotní péče, udržitelnost a další, posilují pověst NYIT, že poskytuje inovativní technologická řešení pro skutečné problémy.

Akreditace: Technologický institut v New Yorku je akreditován Střední komisí pro vysokoškolské vzdělávání a je charakterizován správní radou Státní univerzity v New Yorku; naše individuální programy a školy, stejně jako naše globální kampusy, mají také prestižní akreditace. Viz úplný seznam akreditačních agentur.

Místa

 • New York

  1855 Broadway, 10023, New York

  • Old Westbury

   Northern Boulevard P.O. Box 8000, 11568-8000, Old Westbury

   • Vancouver

    701 West Georgia Street, 17th floor Vancouver, BC Canada, V7Y 1K8, Vancouver

    Otázky