Keystone logo
New Shores International College

New Shores International College

New Shores International College

Úvod

New Shores International College je inovativní a dynamická vysoká škola, která poskytuje to nejlepší z interdisciplinárního vzdělávání jedinečným a jedinečně stimulujícím způsobem. Náš interdisciplinární přístup učí studenty přemýšlet jak široce, tak hluboce, což umožňuje intelektu prozkoumat hranice tradičního vzdělávání. Absolventi opouštějí New Shores jako dobře informované a zaoblené osobnosti, schopné aplikovat rozsáhlé analytické a kreativní dovednosti a uvědomují si širší svět a svůj vlastní potenciál v něm působit.

Vzdělávací filozofie New Shores rozlišuje mezi „rozšiřováním sil mysli“ a „ukládáním s vědomostmi“. Naši studenti jsou přirozeně povinni se učit a uchovávat soubor dat, ale zásadně je také učí aplikovat kritickou analýzu a kreativitu na cokoli, co tato data mohou být.

Zcela odlišně od ostatních institucí považujeme v New Shores vysokoškolské vzdělávání za čas objevování, kde je třeba podporovat zvědavost a otázky by nikdy neměly přestat přicházet. Chceme, aby naši studenti byli odvážní a nápadití, a víme, že to také znamená selhat - a pak se z neúspěchu poučit - s cílem dosáhnout ještě většího úspěchu. Požadujeme od našich studentů, aby se zajímali o předměty mimo úzké učební osnovy kladené tradičnějšími vzdělávacími zařízeními: v New Shores věříme, že se umělci učí od vědců, vědci od manažerů a manažeři od umělců.

Místa

  • Bengaluru

    Bengaluru, Indie

    Otázky