Keystone logo
New Jersey Institute of Technology

New Jersey Institute of Technology

New Jersey Institute of Technology

Úvod

O nás

Vítejte New Jersey Institute of Technology . Jako veřejná polytechnická univerzita státu pokračujeme v investicích do obnovy našich stávajících zařízení kromě přidávání nových prostorů s cílem poskytnout výjimečné výukové, vzdělávací a životní prostředí.

NJIT nabízí více než 125 vysokoškolských a postgraduálních studijních programů v šesti specializovaných školách pověřených odbornou fakultou, z nichž 98% má nejvyšší titul ve svém oboru. Naše akademické programy jsou plně akreditovány příslušnými akreditačními komisemi a sdruženími, jako je Asociace vysokých škol a středních států (MSA), Akreditační rada pro inženýrství a technologie (ABET), Asociace pro pokročilé kolejové školy podnikání (AACSB) Architektonická akreditační rada (NAAB).

Naše rozsáhlé programy Pokračující odborné vzdělávání a on-line kurzy nabízejí důležitou odbornou přípravu pro profesionály, kteří již pracují, a naše odborné stáže v oblasti konkurenceschopnosti vám pomohou přistát na jednom místě. Další informace o našich vzdělávacích programech online .

 • $ 1.74B NJIT má roční ekonomický dopad na stát New Jersey

 • # 1 celostátně v oblasti Student Upward Mobility

 • NJIT připravuje absolventy na vedoucí pozici jako odborníci a občané.

Máme úžasné studenty z celého světa a řadíme se do New Jersey v oboru inženýrských stupňů afroamerických a hispánských studentů. Přátelé a kontakty, které uděláte v NJIT, ať už v jednom z více než 130 studentských klubů a organizací (s výjimkou Řeků) nebo v desítkách komunitních projektů, zlepší váš život a ovlivní vaši budoucnost.

Naše mise

 • v bakalářském, postgraduálním a dalším odborném vzdělávání, připravuje studenty na produktivní kariéru a zvyšuje jejich potenciál pro celoživotní osobní a profesní růst;

 • v provádění výzkumu s důrazem na aplikované, interdisciplinární úsilí zahrnující architekturu, design, vědy včetně fyzikálních a biologických věd, inženýrství, matematiky a infrastrukturních systémů, výpočetních informačních a komunikačních technologií a řízení;

 • ve službách jak městského prostředí, tak i širší společnosti města, státu, národa a celosvětové komunity tím, že provádí veřejné politické studie a široce zpřístupňuje vzdělávací příležitosti a iniciuje projekty budování komunity;

 • přispívat k hospodářskému rozvoji prostřednictvím největšího systému obchodních inkubátorů státu, rozvoje pracovních sil, společných podniků s vládou a podnikatelskou sférou a rozvoje duševního vlastnictví;

NJIT ...

 • připravuje absolventy na vedoucí pozici jako odborníci a občané;

 • poskytuje vzdělávací příležitosti pro široce rozmanitý studentský subjekt;

 • reaguje na potřeby velkých a malých podniků, státních a místních vládních agentur a občanských organizací;

 • spolupracují s vzdělávacími institucemi na všech úrovních, aby plnili své poslání; a

 • rozšiřuje využití věd, technologie, strojírenství a matematiky (STEM) jako prostředku ke zlepšení kvality života.

Naše vize

je to nejvýznamnější inženýrská, designová, vědecká a technologická univerzita známá pro výzkum a vzdělávání podporující inovace, podnikání a angažovanost.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Newark

  Doctor Martin Luther King Junior Boulevard,323, 07102, Newark

Otázky