Keystone logo
© TH OWL Marketing
New European College

New European College

New European College

Úvod

New European College na univerzitě Wittenborg University of Applied Sciences Munich Campus nabízí jeden z nejmodernějších a nejprogresivnějších přístupů k obchodnímu vzdělávání v Německu. Akademická kombinace přístupu ke vzdělávání založeného na výzkumu, týdny povinných projektů v reálném světě a průběžné hodnocení zajišťuje, že studenti dosáhnou nejvyšší úrovně udržitelné zaměstnatelnosti ve světě podnikání 21. století.

Mnichov - německá ekonomická lokomotiva

Nachází se v Mnichově, jednom z nejbohatších a nejvíce prosperujících měst v Evropě, studenti mají skvělé příležitosti pro budoucí zaměstnání . Speciální kombinace nadnárodních společností (BMW, Munich Re, Allianz, Microsoft a mnoho dalších) a nízká míra nezaměstnanosti činí z Mnichova velmi žádané město pro studium a rozvoj vaší kariéry.

Personalizovaná pozornost

Malé skupiny (max. 25 studentů) zajišťují častou interakci mezi našimi studenty a lektory. Reálné obchodní případy, úkoly, simulace a prezentace jsou některé metody, pomocí kterých mohou naši studenti rozvíjet své komunikační dovednosti na základě obchodních principů a postupů. Náš formát třídy podporuje individuální diskuse s našimi lektory, abychom pokročili a stavěli na konceptech, nápadech a problémech. V rámci každého semestru je našim studentům nabízena řada příležitostí firemních návštěv souvisejících s jejich základními studijními obory.

Mezinárodní komunita

S cílem připravit studenty na globální obchodní svět jsou všechny kurzy vyučovány v angličtině. V kombinaci s mezinárodním studijním orgánem a fakultou – 43+ národností (27 jazyků, kterými se mluví na akademické půdě) – studenti získají obchodní vzdělání, které je silným základem jejich mezinárodní zaměstnatelnosti.

Příspěvky zahraničních studentů v Mnichově (Německo)

Při studiu na New European College v Mnichově v Německu můžete pracovat 20 hodin týdně během semestrů nebo 40 hodin týdně během letních prázdnin. Kromě toho, jakmile absolvujete některý z programů, máte nárok na 18měsíční vízum pro hledání zaměstnání (1,5 roku povolení k pobytu v Německu při hledání zaměstnání) Vedení obchodní školy aktivně podporuje studenty s praxí/zaměstnáním hledat na území.

Zkušená fakulta

V souladu se základními principy našeho programu připravujeme naše studenty s praktickými dovednostmi a aktivy, které potřebují k úspěchu tím, že zajišťujeme špičkové standardy výuky od zkušených akademiků a profesionálů z oboru.

Studenti New European College vystudují nizozemský titul na státem uznávané a akreditované Univerzitě aplikovaných věd v Nizozemsku v ekonomickém centru Německa – Mnichově. Všechny programy nabízené New European College jsou akreditovány holandským NVAO a FIBAA (německý, švýcarský & rakouský)

Naše programy:

Bakalář podnikového vedení

Náš bakalářský program vás připraví na úspěšnou obchodní kariéru díky malým skupinám, doplňkovým kurzům a silnému zaměření na pragmatický přístup.

Specializace:

Master of Business Management (MBM)

Master of Business Management je akademická cesta do obchodního světa a do akademického světa. Program se zaměřuje na vědeckou stránku a její použití v Business Administration, Finance, Marketing a Management.

Specializace:

Master of Business Administration (MBA)

Master of Business Administration (MBA) se stal akademickou kariérní podporou pro podnikatele i firemní pracovníky. Globalizace vyžaduje absolventy MBA se skutečně mezinárodním obchodním vzděláním.

Specializace:

Žebříčky

Nejlépe hodnocené a akreditované stupně

New European College spolupracuje s Univerzitou aplikovaných věd ve Wittenborgu díky své vynikající pověsti a modernímu praktickému přístupu k obchodnímu vzdělávání.

Univerzita Wittenborg se umístila na 4. místě „Nejlepší malá univerzita aplikovaných věd“ v Nizozemsku a byla oceněna 2. nejlepším bakalářským programem v oboru Business Administration v Nizozemsku.

Místa

  • Munich

    Wolfratshauser Strasse 84, 81379, Munich

Otázky