Keystone logo
NEOMA Business School Mezinárodní mistr v luxusním managementu
NEOMA Business School

Mezinárodní mistr v luxusním managementu

Reims, Francie

15 Months

Angličtina

Plný úvazek

31 Jul 2024

Oct 2024

EUR 24 500

Na kampusu

Podívejte se na všechny naše nadcházející akce online a na akademické půdě!

Úvod

Tento program je jedinečným dvoustupňovým programem, který společně vytvořily NEOMA Business School a MIP Politecnico di Milano. Poskytuje kurikulum specializované na to, jak porozumět, vytvářet a řídit hodnotu v luxusním sektoru.

Spojením francouzských a italských odborných znalostí a využitím podpory prestižních partnerství školy s Champagne Taittinger a skupinou PRADA, program pokrývá tvorbu a řízení hodnoty v luxusním sektoru, od návrhu produktu až po distribuci.

Prostřednictvím interaktivního přístupu programu založeného na aktivním učení s četnými případovými studiemi, obchodními semináři a návštěvami společností studenti získávají praktické znalosti o hlavních aspektech luxusního managementu.

5 dobrých důvodů, proč se do programu zapojit

  • Získejte mezinárodně uznávaný dvojitý magisterský titul (NEOMA BS a MIP Politecnico di Milano) se dvěma obchodními školami spolupracujícími se dvěma špičkovými luxusními společnostmi, Prada Group a Champagne Taittinger
  • Objevte Itálii a Francii, které jsou uznávány jako dvě nejrenomovanější země v luxusním průmyslu, a těžte z doplňkových odborných znalostí obou škol a fakult.
  • Rozvíjejte profesionální dovednosti prostřednictvím různých odborných projektů
  • Profitujte z příspěvků profesionálů z luxusního průmyslu a objevte širokou škálu profesí ve společnostech různých velikostí
  • Zajistit zaměstnatelnost: 94 % absolventů je zaměstnáno do 6 měsíců od ukončení studia

Výsledek programu

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Žebříčky

Poplatek za studium programu

Akreditace

O Škole

Otázky