Keystone logo
NEOMA Business School

NEOMA Business School

NEOMA Business School

Úvod

Vzděláváme studenty, vedení, a podnikatelé, a generovat znalosti pro utváření budoucnosti podnikání a společnosti v globálním, udržitelný, a propojený svět.

V éře umělé inteligence podporujeme lidskou inteligenci.

Škola nabízí rozsáhlé portfolio programů napříč svými areály v Remešti, Rouen, a Paříž, a jeho virtuální kampus, od bakalářského a magisterského studia v managementu po výkonné vzdělávání.

Fakulta zahrnuje více než 195 stálých profesorů a profesorů výzkumu, 73% z nich mají mezinárodní profil. NEOMA Business School má více než 72 000 absolventů se sídlem ve 127 zemích.

Školě, kterému předsedá Michel-Edouard Leclerc, získal status konzulární instituce vysokoškolského vzdělávání (EHSV). Děkanem je Delphine Manceau.

Náš manifest značky

V NEOMA Business School, víme jednu věc jistě:

 • V neustále se měnícím světě, vzdělání musí otevřít nové Pathways.
  Proto vyzýváme tradiční vzdělávací modely výukového obsahu, abychom vybavili naše studenty tak, aby hráli aktivní roli v transformaci firem a dnešní společnosti a poskytli jim dovednosti, které potřebují k výkonu profesí zítřka.
 • V éře umělé inteligence věříme také v lidskou inteligenci.
 • V éře individualismu, podporujeme empatii a spolupráci.
 • V éře globalizace, věříme, že jedinečnost pochází z charakteru člověka, hodnoty, závazky, a vášně.
  Protože mít vášeň znamená mít směr, protože jsme sami vášniví, provádíme naše studenty a povzbuzujeme je, aby inovovali, experimentovali, převzali iniciativu. Chceme, aby se ocitli, najít Pathway to nejlepší pro své vlastní naplnění, rozvíjet dovednosti, spíše než jen učit techniky. Doporučujeme jim, aby usilovali o lepší, vést transformaci společnosti, a čelit jakékoli výzvě, a to jak ve Francii, tak na celém světě.

Takto NEOMA Business School trénuje vášnivé lidi, inspirované a inspirativní ekonomické hráče, kteří touží po smyslu a jsou plně schopni budovat zítřejší společnost: architekty zítřka.

Vítejte v NEOMA Business School

Buďte vášniví. Tvarujte budoucnost

Inovativní a globální obchodní škola

Naše ambice

má být inovativní a globální obchodní školou, mít dopad prostřednictvím vysoce kvalitní výuky a výzkumu, a pečovat o odpovědné, agilní, a budoucnost orientované myšlení.

Protože jsme nadšeni výzvami vysokoškolského vzdělávání, podnikání, a společnost, inspirujeme studenty, fakulta, a obchodní vedoucí k otázkám, experiment, a inovovat.

3 strategické priority

 • Zaměření na inovace ve vzdělávání: předvídáním transformací a nových metod učení, se zkušenostním a digitálním rozměrem jádrem tohoto projektu.
 • Znovuobjevování mezinárodních zkušeností: naše globální síť vynikajících univerzit přispívá ke zlepšení zkušeností s výměnou studentů, což je vždy smysluplnější, když jsou stráveny ponořením do zahraničí.
 • Uplatnění 360° odborných znalostí: rozvíjením synergií svých různých aktivit (programy, výzkum, výkonné vzdělávání a podnikání) prostřednictvím zřízení oblastí excelence zaměřených na udržení úzkého kontaktu s otázkami transformace podnikání.

Hodnoty

Otevřenost, Inovace, Respect& Excellence

V neustále se měnícím prostředí, NEOMA Business School je veden ve svých každodenních činnostech čtyřmi klíčovými hodnotami: otevřenost, inovace, respekt, a excelence. To jsou základní hodnoty, které si škola klade za cíl sdílet se svými studenty, absolventi, a obecněji, komunity, které vzkvétají v jejím prostředí.

 • Otevřenost vůči ostatním vyvolává zvědavost, přizpůsobivost, a kritické myšlení v neustále se měnícím světě.
 • Inovace si klade za cíl rozvíjet podnikatelské myšlení a upřednostňovat kreativitu, hbitost, a riskování.
 • Respekt, kombinující etiku, otevřenost, a tolerance, si klade za cíl podporovat rozmanitost a zapojit dialog. Znamená to pocit odpovědnosti.
 • Dokonalost jako plán: NEOMA se každý den snaží překonat sebe ve všem, co dělá.
Co je 177002_our-identity-EN.jpg

Vlastnosti kampusu

Kampus v Remeši

Areál NEOMA Business School Reims se skládá ze dvou kampusů, 5 minut od sebe tramvají, a tvoří rozhodně současný architektonický celek.

Areály jsou vybaveny špičkovou výukovou technikou: interaktivní tabule, simulační místnosti, obchodní místnosti, jazykové laboratoře, prostory sdružení, mediatéka, studentské obytné prostory atd.

Na akademické půdě i mimo ni je dostupné prostředí sloužící inovativní pedagogice: e-learningová platforma a vzdálený přístup ke znalostním a dokumentačním základnám školy (e-knihy, elektronická periodika, specializované databáze).

Kampus v Rouenu

Rouenský kampus NEOMA Business School nabízí svým studentům privilegované prostředí v srdci 7hektarové zalesněné oblasti.

Areál je vybaven prvotřídním vzdělávacím vybavením: obchodní místnost, prostory sdružení, mediatéka, studentské obytné prostory atd.

Na akademické půdě i mimo ni je dostupné prostředí sloužící inovativní pedagogice: e-learningová platforma a vzdálený přístup ke znalostním a dokumentačním základnám školy (e-knihy, elektronická periodika, specializované databáze).

Kampus Parsi

Nový pařížský intramurální kampus NEOMA Business School je udržitelná a zodpovědná budova s vysokou environmentální kvalitou a propojením, která otevřela své brány na začátku školního roku 2021.

Nachází se v srdci hlavního města, ve 13. obvodu v dynamické a typické pařížské čtvrti Butte aux Cailles, v blízkosti efektivní dopravní infrastruktury.

Je obklopena významnými univerzitními institucemi (Paříž Panthéon Sorbonne) a systémy propojenými s inkubací a akcelerací, jako je stanice F.

  Akreditace

  Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

  Místa

  • Paris

   Rue Vandrezanne,6, 75013, Paris

   • Reims

    Rue Pierre Taittinger,59, 51100, Reims

    • Reims

     Avenue d'Epernay,120, 51100, Reims

     • Rouen

      1 Rue du Maréchal Juin, 76130, Rouen

      Otázky