Keystone logo
Northeastern Illinois University

Northeastern Illinois University

Northeastern Illinois University

Úvod

V NEIU oživte svou vášeň.

Northeastern Illinois University je jednou z nejrozmanitějších univerzit ve Spojených státech a vítá komunitu více než 7 000 studentů. Malé třídy znamenají, že budete úzce spolupracovat s naší vynikající fakultou, která vám pomůže objevit a rozvíjet myšlenky, které budou utvářet budoucnost. Naučíte se kriticky myslet, přizpůsobovat se změnám, řešit problémy a stát se vůdcem ve svém vybraném oboru - kvality, které si zaměstnavatelé přejí.

134919_AA-honors-students-11.jpg

Severovýchodní 67-akrový hlavní areál se nachází v bezpečné obytné komunitě na severozápadní straně Chicaga v Illinois.

Jako jedno z největších měst na světě je Chicago klíčovým místem pro podnikání, technologie, umění, jídlo, architekturu a sport.

134922_download-9.jpg

Rozmanitost Chicaga se odráží v obchodech a restauracích, které jsou v docházkové vzdálenosti od NEIU takže už nikdy nebudete daleko od jídla a dalších věcí, na které jste doma zvyklí. Northeastern nabízí studentům to nejlepší z obou světů - přístup ke všem Chicagům, které nabízí, a ústup od svého shonu.

Naše univerzita v kostce

140592_about_graphicsFall20-02.png

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Chicago

    5500 N. St. Louis Ave. Chicago, IL 60625, 60625, Chicago

Otázky