Keystone logo
Next Education Group

Next Education Group

Next Education Group

Úvod

Next Education Group kterou založili ostřílení profesionálové z nadnárodních korporací, pěstuje talenty připravené na průmysl od roku 2007. Naše geneze pramení z hlubokého pochopení vyvíjejícího se obchodního prostředí, prostředí stále více ovlivňovaného rychlým technologickým pokrokem. Ve spolupráci s London Metropolitan University NEXT pečlivě vytvořil sadu specializovaných postgraduálních, bakalářských a manažerských vzdělávacích programů, z nichž každý je přizpůsoben jedinečným potřebám různých průmyslových odvětví.

Ve společnosti NEXT známe neúprosné tempo změn v profesionálním světě, zejména posuny řízené technologickými inovacemi. Toto porozumění je základem našeho přístupu ke vzdělávání. Nabízíme oborově specifické magisterské kurzy, pečlivě navržené tak, aby držely krok s dynamickými kompetencemi požadovanými v každé oblasti.

Naše programy nejsou jen o předávání znalostí; jejich cílem je zajistit, aby manažeři a lídři zůstali na špici ve svých příslušných doménách. NEXT si uvědomuje náročné rozvrhy pracovních vedoucích pracovníků a zavazuje se poskytovat magisterské vzdělání, které je zvládnutelné a obohacující. Naše programy jsou strukturovány tak, aby poskytovaly flexibilitu, nabízely rozvrhy na míru a robustní podporu hodnocení. Tento přístup zajišťuje, že naše vzdělávací nabídky jsou nejen dostupné a cenově dostupné, ale také příjemnou cestou profesního růstu a osobního rozvoje.

Co se děje?

BUDOUCNOST JE O CHYTRÝCH LIDECH. Jde o to, jak jste schopní a relevantní v měnící se době. Stejně jako produkty mají datum expirace, mají ho i vaše znalosti, dovednosti a schopnosti. To znamená, že se musíte neustále zdokonalovat a rekvalifikovat buď pomocí kvalifikací, nebo programů rozvoje dovedností.

Veřejné a soukromé podniky musí investovat do zvyšování kvalifikace a rekvalifikace svého lidského kapitálu, aby si udržely náskok ve svých odvětvích. Prostředí VUCA, měnící se technologie, preference zákazníků a očekávání zaměstnanců neustále tlačí podniky, aby se v nadcházejících letech zrychleným tempem měnily. To znamená, že podniky potřebují zvýšit kvalifikaci a rekvalifikovat zaměstnance pomocí cílených intervencí, které se zabývají konkrétními kompetencemi.

Naše nabídka

V NEXT věříme v 'Changing Lives, Changeing Organizations'. Specializujeme se na vzdělávání dospělých a zvyšování kvalifikace a rekvalifikace firemních manažerů, abychom je udrželi v aktuálním stavu s měnící se dobou.

NEXT nabízí několik magisterských programů s oborovou specializací zaměřenou na firemní lídry. Ty sahají od podnikového řízení, dodavatelského řetězce, digitální transformace, řízení změn, projektového řízení, obchodní psychologie, řízení letectví, mezinárodních vztahů, akcí – volný čas a cestovní ruch a řízení luxusu. NEXT sdružuje odborníky z oboru jako fakulty, aby poskytovali tyto kurzy, aby byly vysoce relevantní pro odborníky v oboru.

Spolupracujeme s London Metropolitan University ve Velké Británii, abychom přinesli portfolio specializovaných magisterských programů zaměřených na manažery společností. Londýnská metropolitní univerzita se umístila na 1. místě v Londýně a 6. ve Spojeném království za kvalitu výuky podle The Times a Sunday Good Times University Guide 2022.

Ohlasy studentů

Místa

  • Sharjah

    Sharjah Book Authority Building, Al Zahia Sharjah, UAE, , Sharjah

  • Dubai

    Burlington Tower, Duba, United Arab Emirates, 2602, Dubai

    Otázky