Keystone logo
Nebraska Wesleyan University

Nebraska Wesleyan University

Nebraska Wesleyan University

Úvod

Nebraska Wesleyan byla založena Nebraskovými metodisty a aktivně udržuje svůj vztah ke Sjednocené metodistické církvi. Univerzita odráží židovsko-křesťanskou tradici v jejím úsilí o integraci otázek o smyslu a hodnotě s úsilím o učení a porozumění.

Univerzita se zavázala k dokonalosti akademického úsilí a učení jako celoživotního procesu. Učební osnovy a programy jsou navrženy tak, aby pomohly studentům při získávání a rozšiřování znalostí a dovedností, při rozvoji jejich kompetencí v racionálním myšlení a komunikaci, při rozšiřování jejich pohledů na lidstvo a kulturu a při zlepšování jejich duchovních, fyzických, emocionálních a estetických zdrojů.

Nebraska Wesleyan má v úmyslu, aby její studenti rozvíjeli smysl pro individuální hodnotu a stali se užitečnými a sloužili členům lidské komunity.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Lincoln

    Saint Paul Avenue,5000, 68504, Lincoln

    Otázky