Keystone logo
Neapolis University Pafos

Neapolis University Pafos

Neapolis University Pafos

Vlastnosti kampusu

Život v univerzitním kampusu

Život na univerzitním kampusu Neapolis je jedinečný zážitek, který si studenti během studia užívají, vede k budování vzácných okamžiků a vzpomínek, které trvají celý život, protože se obyvatelé studentů rozvíjejí akademicky a společensky. Neapolis University se zavázala vytvářet pohodlné a bezpečné prostředí a vytvořila rozmanité, vícejazyčné, multikulturní univerzitní komunita, která respektuje a posiluje bezplatnou výměnu nápadů a životního stylu.

Umístění univerzitního kampusu, různá zařízení, a služby vytvářejí ideální prostředí pro podporu znalostí, práce, a studentský život, což každému studentovi umožňuje obohatit své zkušenosti během studia.

Areál má výhodnou polohu v centru města s mnoha vybaveními v docházkové vzdálenosti, jako jsou autobusové zastávky, banky, pláže, bary & restaurace, nákupní centrum, a kavárny.
Existují denní autobusové linky, které propojují město a nabízejí spojení do všech ostatních měst a letišť.

Proč Paphos

Kombinace historické minulosti s moderním světem, mírným středomořským podnebím, plážemi, přírodními krásami, vynikající dopravou do exteriéru a množstvím služeb, které nabízí, činí Paphos ideálním místem kestudiu.

Jednou z největších výhod studia na Neapolis University Paphos je, že vzdělávací institut se nachází v srdci jednoho z nejzajímavějších přímořských měst v Evropě. Paphos má stálou populaci asi 77 800 obyvatel.

 • Paphos je město plné mládí, které má jednu z nejvyšších mír mládeže ve věku 18-35 let, ve srovnání s ostatními kyperskými městy.
 • Paphos je moderní evropské multikulturní město, které vítá lidi z celého světa, bez ohledu na etnický, sociální, nebo náboženský původ.
 • Paphos je na seznamu světového dědictví UNESCO, jako křižovatka lidí a nápadů s archeologickými nalezišti, která svědčí o neúnavném pochodu 9000 let v historii a kultuře.
 • Paphos mezinárodní turistickou destinací, díky jedinečné kombinaci přírody, historie, a mírné středomořské klima. Přímé lety mezi městy Paphos s velkými řeckými městy, jako jsou Athény, Patra, Soluň a Chania.

Co je 121839_cyprus-4135015_640.jpg

  Místa

  • Paphos

   2 Danais Avenue 8042 Paphos Cyprus, , Paphos

  Otázky