Keystone logo
National University Of Rosario (Universidad Nacional Del Rosario)

National University Of Rosario (Universidad Nacional Del Rosario)

National University Of Rosario (Universidad Nacional Del Rosario)

Úvod

Národní univerzita v Rosariu byla založena v roce 1968 zákonem 17 987. Jeho zakládající strukturou bylo oddělení Universidad Nacional del Litoral, ze kterého vzalo své první akademické a správní orgány, které v té době tvořily: fakulty lékařských věd, věd, inženýrství a architektury, ekonomických věd, filozofie, práva a politiky Vědy, zubní lékařství, agrární vědy a nemocnice a střední školy, které na tom závisely, kromě Vyššího hudebního institutu v Rosariu.

Od svého založení zahájila National University of Rosario aktivní vztah se společností Rosario, ze které vygenerovala každý z projektů, které zahájila, a která byla vyjádřena v trvalém růstu podle požadavků regionu.

Současnou strukturu tvoří 12 fakult, 3 střední školy a 1 středisko pro mezioborové studium. Má budovu o rozloze 68 000 metrů čtverečních, kde je akademická nabídka tvořena 171 postgraduálními tituly, 63 vysokoškolskými tituly, 15 technickými kurzy, 53 středními tituly, 26 stupňů artikulací s neuniverzitním vysokoškolským systémem a 32 postgraduální tituly.

V posledních letech byl k této akademické nabídce přidán virtuální kampus, ze kterého jsou kurzy nabízeny v režimu na dálku a s využitím webové podpory jako výukového prostředí.

Místa

  • Rosario

    Córdoba,1814, S2000, Rosario

    Otázky