Keystone logo
National University of Engineering -   Universidad Nacional De Ingeniería

National University of Engineering - Universidad Nacional De Ingeniería

National University of Engineering -   Universidad Nacional De Ingeniería

Úvod

National University of Engineering je vzdělávací instituce, která byla založena v roce 1876 polským inženýrem Eduardem de Habichem s názvem Special School of Civil Construction and Mines of Peru, tradičně známá jako School of Engineering, a stala se univerzitou. v roce 1955 na NÁRODNÍ UNIVERZITĚ ENGINEERINGU (UNI). Dnes je to první a hlavní školicí středisko pro inženýry, architekty a vědce v naší zemi.

Vznik školy se specializací na těžební a stavební inženýrství je způsoben, jak je uvedeno v jejím zákonu o vytvoření, „potřebami země“.

UNI znovu potvrzuje svůj závazek přispívat k výcviku lidí schopných cítit, oceňovat, tlumočit a transformovat svět individuální existence i kolektivní sociální.

Jeho formativní účely jsou sladěny s hledáním sociální spravedlnosti a obrany svobody. Vědecká a technologická kultura, kterou prosazuje UNI, nepředstírá, že by se legitimovala, jejím cílem je uspokojit základní potřeby peruánských národů. Respektuje naši kulturní a biologickou rozmanitost a snaží se zajistit pro společnost, přítomnost i budoucnost trvalost obnovitelného bohatství a podmínky prostředí potřebné pro jeho přežití a rozvoj.

Místa

  • Rimac

    Avenida Túpac Amaru,210, 15333, Rimac

    Otázky