Keystone logo
National Taiwan Ocean University

National Taiwan Ocean University

National Taiwan Ocean University

Úvod

National Taiwan Ocean University (NTOU) byla založena v roce 1953 jako Provincial Taiwan Maritime Technology College. O jedenáct let později, v roce 1964, jsme se stali námořní vysokou školou, která nabízela bakalářské a magisterské tituly v různých námořních oborech. Během tohoto období byla vysoká škola podporována tchajwanskou provinční vládou Čínské republiky. V roce 1979 jsme se stali národní institucí a byli jsme přejmenováni na National Taiwan College of Marine Science and Technology. O deset let později, v roce 1989, se z koleje stala plnohodnotná univerzita.

V současné době má NTOU sedm vysokých škol - námořní vědu a management, biologické vědy, oceánské vědy a zdroje, strojírenství, elektrotechniku a informatiku, oceánské právo a politiku, stejně jako humanitní a sociální vědy. Tyto vysoké školy ubytují celkem 22 vysokoškolských oddělení, 12 absolventských ústavů, 28 magisterských programů a 20 doktorských programů.

Univerzita prošla velkým růstem a změnami a nyní je uznávána jako jedno z nejdůležitějších národních center vysokého učení a stipendia, zejména v mořských vědách, námořních studiích a rybolovu.

V reakci na měnící se potřeby společnosti a rozšiřující se zájmy našich studentů se rozvíjíme v komplexní univerzitu s jedinečným námořním zaměřením. Naším cílem je být mezinárodně známou institucí vyššího vzdělávání. Za tímto účelem se naše sociální vědy a programy svobodných umění rozvíjejí jako hlavní součást vzdělávání na NTOU. Univerzita se rychle pohybuje směrem k poskytování pozitivního vzdělávacího prostředí a kultury pro intelektuální a osobní růst, přičemž oceánské zájmy jsou naší jedinečnou charakteristikou.

Místa

  • Taipei

    Taipei, Tchaj-wan

    Otázky