Keystone logo
National Taipei University of Education

National Taipei University of Education

National Taipei University of Education

Úvod

PROČ NÁRODNÍ TAIPEI univerzita vzdělání?

  • Topy na základní vzdělávání a odborné přípravy učitelů: od roku 1895, Národní Taipei univerzita vzdělání je kolébkou školení učitelů základních škol. C
  • Top mezinárodní fakulty a odborníci ze zahraničí a Tchaj-wanu: tento program zve profesory zevnitř a National Taiwan University, jakož i renomovaní odborníci ze zámořských univerzitách.
  • Průkopníkem v oblasti pedagogické reformy: pověřen ministerstvem školství na projektech, jako je kooperativní učení, inovace v anglickém vyučování a mobilní učení.
  • Profesionální Cvičení: NTUE se může pochlubit silné vazby s více než 100 škol v Tchaj-wanu, včetně naší vlastní NTUE experimentální základní školy. Tento silný vztah poskytuje klíčové hands-on příležitostí pro výuku cvičení.
  • Nejlepší Vybavení: state-of-the art interaktivní učebny, případové založené na výukové učebny a zrenovované pokoje, vše v samém srdci hlavního města Taipei.

Centrálně umístěný v Taipei

Náš kampus je centrálně umístěný v hlavním městě Tchaj-wanu. Je v těsné blízkosti stanice metra a všech hlavních vybavení. On-školní areál čínsko-Learning Center (přijaté tisíce studentů v posledních 5 let) poskytuje celou řadu kurzů a prostředků pro nepůvodní studenty, jak zlepšit své jazykové dovednosti. Celkově vzato, jsme jeden z nejlepších studijních destinací pro zahraniční studenty, které sledují tituly na Tchaj-wanu.

Natue
Natue

Místa

  • Taipei

    No. 134, Sec. 2, Heping E. Rd., Da-an District, Taipei City 106, Taiwan(R.O.C), , Taipei

    Otázky