We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

National Paralegal College | National Juris University

National Paralegal College | National Juris University

National Paralegal College | National Juris University

Úvod

National Paralegal College byla založena v roce 2003 a od roku 2006 je neustále akreditována organizací DEAC. Zpočátku nabízí 10 kurzů a jeden akademický program, National Paralegal College nyní nabízí sedm akademických programů a více než 100 kurzů. Kurzy National Paralegal College jsou synchronní, vedené instruktory a zahrnují živou interakci s instruktory a přednášky a další materiály, které si mohou studenti kdykoli prohlédnout nebo stáhnout pro offline použití.

Posláním National Paralegal College je poskytovat kvalitní internetové vzdělávání a školení jednotlivcům usilujícím o rozvoj kariéry jako spolupracovníci nebo jako další obchodní, právní a regulační odborníci. National Paralegal College se snaží poskytnout svým studentům znalosti a dovednosti, které jsou nezbytné pro úspěch tím, že poskytuje vysoce kvalitní výuku v interaktivním výukovém prostředí, které vede k úspěchu a růstu studentů.

Místa

  • Phoenix

    East Maryland Avenue,717, 85014, Phoenix

    Otázky