Keystone logo
Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Úvod

Vzdělání internacionalizace je nevyhnutelný trend vývoje vysokého školství v rámci sociální zázemí New Century globalizace, stejně jako výbornou příležitost prohloubit reformu školství a realizovat rozvoj skok vpřed. Dědit vzdělávací filozofii pěstování mezinárodních talentů, Nanjing University of pošt a telekomunikací (NUPT) plně podporuje mezinárodní spolupráci a výměnu prostřednictvím platformy čínsko-zahraničního vzdělávacího programu s cílem podpořit proces NUPT internacionalizace, a to zejména s vysokými školami v zahraničí.

NUPT zavedla dlouhodobý kooperativní vztahy s mnoha univerzit a výzkumných ústavů z 16 zemí, včetně Spojené státy americké, Spojené království, Německo, Francie, Kanada, Rusko, Austrálie, Japonsko, Singapore jakož i Hong Kong a Tchaj-wan Oblasti. Více než 800 odborníků a učenců navštívili NUPT a přednášel. NUPT Také přenesla mnoho pracovníky v zahraničí, aby se zúčastnili mezinárodní konference za účelem zpracování akademické výměny. NUPT vyvinula společné programy s 11 vysokými školami v zahraničí včetně Queen Mary University of London, Velká Británie, New York Institute of Technology, USAAtd pěstovat talenty v oblasti informačních technologií. NUPT propaguje svou pověst na mezinárodní úrovni prostřednictvím hostování mnoho mezinárodních a regionálních akademických konferencí. Jako jeden z výcvikových základen pro Asia-Pacific Telecommunity (APT) od roku 1990, NUPT provozuje 20 tréninkový program otevřený do 26 zemí a oblastí.

Aby bylo možné uspokojit požadavky na vysoce kvalitní talenty s rozvojem sociální ekonomiky a podporovat internacionalizaci vysokoškolského vzdělávání, podporovaný klíčových oborů a souvisejících velkých společností známých univerzitách v zahraničí, NUPT začala některé čínsko-zahraniční společný vzdělávací programy zaměřené na domácích studentů, vybraných zahraničních studentů ke studiu v NUPTA společně kultivovaný vysokoškoláky v oblasti vědy, techniky a managementu.

NUPT Cíl školení je využití společných programů kultivovat studenty do mezinárodních talentů na vysoké úrovni, kteří jsou obeznámeni s čínskou a západní kultury, mají schopnost vědeckého výzkumu a plného využití jeho talent, mají silnou konkurenceschopnost na globálním trhu talentů, mají nezávislé myšlení , inovační schopnosti a týmové ducha, mají dobré komunikační schopnosti v angličtině a mít plnou kvalifikaci pro pracovní místa v oblasti pokročilých technologií nebo správy.

Na úrovní vzdělání, NUPT Nyní se zaměřuje na vzdělávání pro vysokoškoláky, se vyvíjí postgraduální vzdělání se postupně rozšiřuje a vzdělání pro zahraniční studenty aktivně. V současnosti, NUPT založil NUPT-NYIT International College pro bakalářský titul, A společného magisterský program Titul s Polytechnic Institute of New York University, stejně jako s Queen Mary University of London.

Filozofie vzdělání je následující: Specialitou provozovna musí držet krok s mezinárodním potřeby; nastavení samozřejmě přijme charakteristický a výhod obou stran v úvahu; kultivace se zaměří na pěstování internacionalizovaných talenty, kterým se zavádí značku NUPT talenty, a to na vysoké úrovni talenty s pevnou základní a širokou znalostí, schopností silného praxe, vysoce komplexní kvality, inovativního ducha a mezinárodní horizontu. NUPT bude i nadále rozšiřovat mezinárodní spolupráci a výměnu, učit se pokročilé zkušenosti vzdělávání, přitáhnout kvalitní zdroje vzdělání, hledat a zlepšovat efektivní módy a dobrý systém mezinárodního pěstování talent.

Podle nového situaci učení a procvičování vědecké koncepce rozvoje, NUPT bude důsledně sledovat cestu internacionalizovaného rozvoje, prosazovat mezinárodní spolupráci a výměnu, a nabízejí sílu a podporu NUPT celkový vývoj.

S rozvojem mezinárodní výměny, stále více a více mezinárodní univerzity a výzkumné ústavy a organizace navštívili NUPT, které se konalo akademické přednášky, provádí akademický výměna a diskutovali o spolupráci se NUPT. NUPT mezinárodní spolupráce a výměna podporovat aktualizace znalostí systému každé disciplíny, platí nejpřednější znalostí pro pregraduální vzdělávání, a zlepšit NUPT vzdělání a úroveň výuky.

Oddělení mezinárodní spolupráce a výměny je funkční oddělení NUPT který je zodpovědný za zahraniční věci a rozvoj mezinárodní výměny a spolupráce. To je také centralizovaná oddělení pro práci provádění národní zahraniční záležitosti politiky, mezinárodní vzdělávací politiku a správu všech zahraničních věcí univerzity. Oddělení je také hlavním médiem zabývající se mezinárodní spolupráce a výměny stejně jako zatěžovali dvojí odpovědnost politiky přísné screening a řízení zahraničních věcí. Funkce pro oddělení jsou: řízení, Pokyny, Koordinace a Služba, Pod vedením NUPT orgány, centralizace ve výuce, vědecký výzkum a vývoj speciality, Oddělení mezinárodní spolupráce a výměny je zodpovědný za vypracování komplexní systém pro mezinárodní výměnu a spolupráci na NUPT, Provádění zahraničních věcí politiku NUPT, Koordinuje mezinárodní akademické výměnné záležitosti NUPT, Podle požadavků a nápady pro servírování klíčovou disciplínu, klíč laboratoř, klíčovým projektem a talenty pěstování, NUPT Zaměřuje se na komplexním programu rozvoje a plánu, aktivně inovuje, posiluje výměnu a spolupráci s dobře známých univerzit a akademických pracovišť po celém světě, promots úroveň výuku, vědecký výzkum a řízení, zlepšuje mezinárodní reputaci NUPTA slouží výstavbu a rozvoj NUPT.

Oddělení mezinárodní spolupráce a výměny je zodpovědný za prací, jako je organizace a koordinace mezinárodní spolupráce a výměny, řízení mezinárodní vědecké konference, nakládání s dlouhou periodou a krátkoperiodických zahraničních expertů, kontakt s výuky a vědecké výzkumné ústavy v Hongkong, Mocau a Tchaj-wan oblastí a rozšíření výměny a spolupráce se tam vzdělávacími institucemi. Vlády, vysoké školy a výzkumné ústavy po celém světě, NUPT Je upřímně očekává své návštěvy NUPT jakož i přednášet, rozvíjet akademické výměny a vědecké výzkumné spolupráce NUPT, Studenti z celého světa jsou vítáni studovat v NUPT získat doktorát, magisterský titul a titul bakaláře.

Místa

  • Nanjing

    9 Wenyuan Road Qixia District, 210023, Nanjing

    Otázky