Keystone logo
Nanjing University of Information Science and Technology

Nanjing University of Information Science and Technology

Nanjing University of Information Science and Technology

Úvod

Nanjing University of Information Science and Technology je národní „dvojitá prvotřídní“ stavební univerzita a klíčová podpůrná univerzita pro stavbu vysokých škol v Jiangsu. Škola byla založena v roce 1960 a zrodila se v reakci na potřeby nové čínské národní strategie a národně ekonomické výstavby. Je přidružen k Ústřední (vojenské komisi) meteorologické kanceláři, dříve známé jako School of Meteorology, Nanjing University. Klíčová univerzita byla v roce 2004 přejmenována na Nanjing University of Information Technology. Od roku 2007 se postupně realizuje společná výstavba lidové vlády provincie Jiangsu, čínské meteorologické správy, ministerstva školství a státní oceánské správy. Nyní je to univerzita společně zřízená ústředními a místními vládami, kterou spravuje hlavně provincie Jiangsu.

Škola se nachází v Jiangbei New District, Nanjing. Areál se rozkládá na ploše asi 2 000 akrů. V současné době existuje více než 30 000 vysokoškoláků na plný úvazek, téměř 4 000 magisterských a doktorských studentů a více než 1700 zahraničních studentů.

Škola má charakteristické rysy. Atmosférická věda byla vybrána jako národní „dvojitá prvotřídní“ stavební disciplína. V hodnocení disciplíny prvního stupně na ministerstvu školství se umístila na prvním místě v zemi a získala úroveň A +. Meteorologie je národní klíčová disciplína. Čtyři obory environmentální vědy a ekologie se řadí mezi 1% nejlepších oborů ESI na světě. Má 6 autorizačních bodů prvního stupně v oboru vědy o atmosféře, vědy o životním prostředí a strojírenství, informačního a komunikačního inženýrství, vědy o řízení a strojírenství, matematiky a historie vědy a techniky, 22 autorizačních bodů prvního stupně v oborech první úrovně a 14 bodů autorizace na magisterský titul, 71 vysokoškolských oborů (včetně velkých) je distribuováno v 9 oborech: věda, strojírenství, svobodná umění, management, ekonomika, právo, zemědělství, umění a vzdělávání. Existují „věda o atmosféře“, „věda o životním prostředí a inženýrství“ a „matematika“. Mobilní věda pro postdoktorandský výzkum „Management Science and Engineering“.

Místa

  • Nanjing

    No.219, Ningliu Road, Nanjing, Jiangsu, China, , Nanjing

    Otázky