Keystone logo
Nanhua University Institute of International and Cross-Strait Affairs

Nanhua University Institute of International and Cross-Strait Affairs

Nanhua University Institute of International and Cross-Strait Affairs

Úvod

Univerzita Nanhua se nachází ve střední části Tchaj-wanu s více než 5 600 studenty a 468 akademickými pracovníky. 99% fakulty jsou docenti a za nimi; 99% fakulty drží doktoráty. Nabízíme více než 300 kurzů výuky anglického jazyka a naše vzdělávání má mezinárodní zaměření s cílem připravit studenty na to, aby se stali globálními občany, kteří by mohli být úspěšní kdekoli na světě. Univerzita má více než 800 zahraničních studentů ze 22 zemí / vlád a více než 600 studentů NHU se každoročně účastní výměnných programů a programů mobility studentů, což znamená, že NHU je skutečně globální univerzita.

Institut mezinárodních a mezioborových záležitostí byl zřízen s cílem propagovat internacionalizaci, budovat akademickou spolupráci ve výuce a výzkumu mezi Nanhua University a mezinárodními školami a pevninskou Čínou, podporovat výměnu učitelů / studentů, duální tituly, mezinárodní stáže a dobrovolnické programy. , zvyšování mezinárodní konkurenceschopnosti a mobility učitelů a studentů a řízení záležitostí zahraničních studentů (čínští studenti ze zahraničí, zahraniční studenti a čínští studenti z pevniny). Kancelář pomáhá mezinárodním studentům přizpůsobit se univerzitnímu životu, poskytuje kurzy čínského jazyka a poradenství a pomáhá rozvíjet a povzbuzovat přátelský mezinárodní kampus.

Cílem univerzity je aktivní integrace vzdělávacích zdrojů a také podpora mezinárodního rozvoje. S ohledem na to se univerzita společně s University of West (Severní Amerika), Nan Tien Institute (Austrálie), Guang Ming College (Filipíny) a Fo Guang University (Tchaj-wan) spojily, aby vytvořily systém sdružených univerzit Fo Guang Shan. s hlavním předpokladem „registrace na jedné univerzitě - navštěvujte kurzy na pěti univerzitách“. To také spojuje správní jednotky univerzity s celosvětovými zdroji Fo Guang Shan a také vytváří mezinárodní výměnné a studijní příležitosti pro studenty.

Mezinárodní spolupráce

V zájmu podpory mezinárodního rozvoje školy a posílení mezinárodní konkurenceschopnosti studentů univerzita aktivně spolupracuje se zahraničními výzkumnými institucemi a univerzitami na rozvoji akademických partnerství. Společnost Fo Guang Shan zřídila na celém světě přes 180 center propagace Dharmy, aby fungovala jako mezinárodní platforma, a podepsala korporační dohody s univerzitami po celém světě, aby navázala přátelské vztahy s kulturními výměnami, uměleckými a akademickými výměnami, výměnami studentů a dalšími souvisejícími záležitostmi. .

Pokud jde o akademickou výměnu, univerzita se při rozvíjení spolupráce v různých otázkách a povzbuzování, výměn studentů a učitelů a studijních výměn do značné míry spoléhá na zásady rovnosti a přátelství.

V rámci tohoto důležitého čísla mezinárodní spolupráce poskytuje univerzita stipendia a stipendia studentům s vysokým stipendiem, které studentům umožňují získat jeden z následujících grantů sponzorovaných programem Ministerstva školství „Studijní pobyty v zahraničí, finanční nevýhody Studentské studijní pobyty v zahraničí a stipendia v zahraničí“ a strávit semestr nebo celý akademický rok v zahraničí na jedné ze zahraničních sesterských škol univerzity.

136775_pexels-photo-1438072.jpeg

Výměny napříč úžinou

S cílem posílit vzájemnou spolupráci, zlepšit kvalitu vzdělávání a koupit stejný cíl akademické interakce, Nanhua University doufá, že podepíše smlouvu o spolupráci se zahraničními univerzitami a akademickými instituty, aby poskytla více příležitostí k interakci s univerzitami v pevnině Čína. Univerzita Nanhua na základě rovnosti dvoustranné interakce pořádá činnosti akademické interakce, výměnných výzkumů učitelů a výměnných studií studentů. Nanhua University podepsala smlouvu MOU s Nanjing University, Yunnan University, Zhengzhou University a Northwest University, které jsou certifikovány podle Project 985 a Project 211.

Mezitím si Univerzita Nanhua také vyměnila studenty s těmito univerzitami. Očekáváme, že výměnné plánování může pozitivně zlepšit výuku, výzkum a administrativu mezi křížovými školami.

Zámořské učení

Univerzita Nanhua, Univerzita Fo Guang (Tchaj-wan), Univerzita Západu (Amerika), Univerzita Nan Tien (Austrálie) a Univerzita Fo Guang College (Filipíny), vytvořily první mezinárodní systém univerzit Spojených států „Fo Guang Shan United University system“ prostřednictvím síla sítě vysokoškolského vzdělávání se čtyřmi školami systémem Fo Guang. Poskytuje také pluralistické vzdělávací zdroje pro studenty jako „One-school Registration a Five-Courses Selection“. Zároveň má také více než 100 pevností Fo Guang na pěti kontinentech pro studenty univerzity Nanhua, kteří si chtějí vyměňovat a studovat v zahraničí.

Místa

  • Chiayi

    Nanhua Road, Dalin Township, 600, Chiayi

Otázky