Keystone logo
© The photo rights are held exclusively by the Maritime University of Szczecin.
Maritime University of Szczecin

Maritime University of Szczecin

Maritime University of Szczecin

Úvod

Maritime University of Szczecin byla založena v roce 1947. Trénujeme námořníky pro obchodní flotily po celém světě. Nabízíme pregraduální a postgraduální studium v oborech jako je navigace, doprava a strojírenství. Všechny naše programy jsou koedukační – ženy tvoří asi 30 % všech našich studentů. Poskytujeme 7 programů v angličtině, tj. BSc & MSc v navigaci, BSC & MSc ve strojírenství, MSc v dopravě + 2 brigádní programy pro námořníky. Ostatních 21 programů je nabízeno v polštině. Školné je dostupné a pohybuje se od 2 800 do 4 533 EUR ročně (v závislosti na zvoleném programu).

Na naší univerzitě existuje silná mezinárodní komunita asi 500 zahraničních studentů z 20 zemí. Pro většinu našich zahraničních studentů poskytujeme místo na jedné z našich kolejí (pro studenty prvního ročníku jsou k dispozici dvoulůžkové a třílůžkové pokoje). Koleje se nacházejí v samém centru města a ceny začínají na 102 € měsíčně.

Všichni studenti mohou využívat stipendia a stipendia, která jsou přiznávána jak za studijní či sportovní výkony, tak pro studenty, kteří se dočasně ocitli v tíživé finanční situaci.

Úroveň výuky je velmi vysoká a v souladu s mezinárodními standardy stanovenými pro výcvik námořníků. Naši učitelé jsou praktici s mnohaletými zkušenostmi na moři. Výuka probíhá v moderních učebnách, high-tech laboratořích, simulátorech, včetně pokročilého simulátoru plné mise, a na palubě naší výcvikové lodi. Po vyučování se studenti mohou zapojit do sportovních aktivit v 11 různých oddílech, zapojit se do studijních kroužků nebo se přidat k našemu renomovanému a oceňovanému sboru.

Vlastnosti kampusu

  Přijímací řízení

  Místa

  • Szczecin

   ul. Wały Chrobrego 1-2, room 101 70-500 Szczecin, 70-500, Szczecin

  Otázky