Keystone logo
Mykolas Romeris University Master in Public Relations Management
Mykolas Romeris University

Master in Public Relations Management

Vilnius, Litva

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

26 Jul 2024

01 Sep 2024

EUR 4 384 / per year

Na kampusu

Úvod

Máte přirozený přesvědčovací talent, který chcete využít? Chcete rozšířit své marketingové nebo manažerské vzdělání o studium public relations? Vnímáte PR jako silný nástroj, pomocí kterého lze dosáhnout velkých cílů?

Pokud se některá z výše uvedených otázek vrátí kladně, je na čase zvážit přijetí magisterského studia v oboru Řízení vztahů s veřejností . Cvičte se v umění utvářet image organizace pomocí strategií public relations v různých situacích. Ponořte se do postgraduálního studia zaměřeného na zážitkové učení a podporu podnikání, které pomáhá vytvářet osobní pracoviště!

Studujte ve Vilniusu, rychle se rozvíjejícím evropském městě, s marketingovými a PR společnostmi sídlícími zde jako vašimi budoucími potenciálními zaměstnavateli. Učte se od týmu skvělých lektorů, kteří vám mohou nabídnout nejen teoretické znalosti, ale i praktické plánování, řízení argumentace a organizační komunikace a komunikační dovednosti s médii. Získejte z jiných univerzit s programy Erasmus +.

Studujte v angličtině, abyste prolomili bariéry mezinárodní komunikace. Abyste mohli plně využít tento kurz, budete muset umět angličtinu na úrovni B2. Po 1,5 roce studia získáte magisterský titul v oboru podnikání a veřejný management. Získáte také 90 kreditů ECTS pro vaše budoucí studium. Po dokončení svého studia budete moci dosáhnout kariéry ve veřejných organizacích, podnicích, neziskových komunikačních odděleních a agenturách pro analýzu médií jako projektový důstojník pro vztahy s veřejností nebo tvůrce image organizace.

Investujte do svého studia public relations na jedné z nejlepších univerzit v Litvě pro tento předmět. S radostí můžeme konstatovat, že na MRU najdete nízké školné za tento kurz, díky čemuž je toto magisterské studium ještě lákavější. Na naší univerzitě máme k dispozici také stipendia pro magisterské studium. Více informací o dostupných stipendiích naleznete zde.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky