Keystone logo
University of South Carolina Darla Moore School of Business Mistr vysokého školství Business Administration
University of South Carolina Darla Moore School of Business

Mistr vysokého školství Business Administration

Request duration

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Mistr vysokého školství Business Administration

Unikátní nový stupeň, dodáván s nejnovějšími multimodálních technologií, Master of vzdělávání (M.Ed.) ve vysokoškolském vzdělávání Business Administration (HEBA) kombinuje dovednosti v areálu správce s nástroji strategického umístění a finančního řízení.

Tento studijní program připravuje novou generaci vysokoškolských odborníků, kteří budou čelit měnícím se a globální tržiště, kde akademická odbornost přesahuje výzvy vytvoření nejvhodnější výukové a vzdělávací prostředí.

University of South Carolina 's College školství a Darla Moore School of Business potěšením spolupracovat na této průkopnické programu.Interdisciplinární program se skládá z kurzů nabízených Pedagogické fakultě (Ústav pedagogických vedení a politik zaměstnanosti) a Moore School (Oddělení marketingu, účetnictví, řízení a ekonomiky).

Stupeň je určen pro střední úrovni profesionály v institucích vyššího vzdělávání a souvisejících organizací a agentur a zahrnuje zámek-krok kurzy a akční výzkum / obor problémové komponentě, která slouží jako integrační vyvrcholení zkušenosti.

"Náročném prostředí současného vysokoškolského vzdělávání vyžaduje, aby vedoucí na všech úrovních, kteří mohou uplatňovat jak odborné znalosti v oblasti účinných obchodních praktik a důkladné znalosti vysokoškolských funkcí. Tento jedinečný multidisciplinární studijní program je zaměřen na rozvoj těchto manažerů a vedoucích. "

- Dr.Harris Pastides, prezident univerzity v Jižní Karolíně

Dynamická povaha vysokého školství a jeho institucí a systémů v 21. století přinesl do této oblasti stále rostoucí potřeby pro inovace, tržní strategie, finanční odbornosti, data-řízené rozhodování a další přístupy obvykle vnímána jako kompetence tituly v podnikání správy.

Stupeň zahrnuje zkoumání vysokého školství, marketing, ekonomika, etika, administrativní vedení a finanční a právní prostředí. Díky využití případových studií a úkoly v praktickém dat rozvoje a rozhodování / tvorby politiky, studenti získají praxi v uplatňování správních, politické, ekonomické a kulturní realitu s bohatou škálou otázek a problémů v souladu se současným a předpokládaným realitě vyšší vzdělávací instituce, systémy a příbuzné organizace.

Vstupné

Bakalářské výkon

Bakalářský titul od akreditované instituce musí být považovány za přijetí do programu Heba.

Průměrný vysokoškolák stupeň průměr bodu (GPA) je přibližně 3,3. Absolvent kurzu (zda je určitá míra byl získán, nebo ne), bude také třeba vzít v úvahu. Přepisy ze všech vysokých škol se zúčastnilo musí být předloženy.

GMAT / GRE

Žadatelé musí předložit platný (pět let nebo méně), Graduate Management přijímací test (GMAT), skóre nebo Graduate Record zkouška (GRE) skóre je třeba zvážit pro přijetí do programu Heba. GMAT a GRE se skládají z verbální, kvalitativních a analytické části.

Odborné praxe

Kandidát 's pracovní zkušenosti vyhodnocují, jak je to často platí prediktorem nejen kandidátské ' s úspěch v programu akademicky, ale i úspěchu z hlediska řízení kariéry. Důrazně se doporučuje, že uchazeči mají alespoň dva nebo více let na plný úvazek, post-bakalářské, odborné praxe. Uchazeči by měli zdůraznit zkušenosti s vedením, stejně jako jakýkoli částečný úvazek, dobrovolník, nebo jiný akademický související pracovní zkušenosti (praxe, co-op, atd.) v aplikaci a / nebo obnovit.

Doporučující dopisy (2 povinné)

Doporučující dopisy jsou nutné pro přijetí přezkumu. Je přijatelné, aby předložila odborné nebo akademické doporučující dopisy. Tyto dopisy by měly prokázat kandidáta 's schopnost pracovat s ostatními, dovednosti projektového řízení a vůdčího potenciálu.

TOEFL / IELTS

Mezinárodní žadatelé, kteří nejsou držiteli titul od instituce USA musí také předložit platný (ne více než dva roky) test skóre prokazující jejich znalost anglického jazyka. Minimální počet bodů pro Test z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) 100 (Internet-based) a 7.0 pro jazyk International English Testing System (IELTS).

Přijímací rozhodnutí

Vstupné se rozhoduje, kdy je žádost úplná, jsou přijímány tj. všechny doklady a GMAT / GRE skóre zprávy. Základní kritéria pro přijetí jsou považovány za vysokoškolské výkon, standardizované zkušební skóre a pracovní zkušenosti.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy