Keystone logo
Molde University College - Specialized University in Logistics Master of Science in Economics and Business Administration
Molde University College - Specialized University in Logistics

Master of Science in Economics and Business Administration

Molde, Norsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

15 Apr 2024

Aug 2024

NOK 197 000 / per year

Na kampusu

Úvod

Prostřednictvím našeho studijního plánu založeného na výzkumu na Molde University College umožňujeme našim studentům vybudovat hluboké porozumění ekonomice a obchodní administrativě, které je nezbytné k dosažení úspěšné kariéry v moderním světě.

Důležitá je vaše volba studijního programu. Inzeruje budoucím zaměstnavatelům, jaké jsou vaše zájmy a jakou práci můžete dělat. Magisterský titul v oboru Ekonomika a obchodní administrativa inzeruje budoucím zaměstnavatelům, že se zajímáte o ekonomiku a podnikání a že dokážete zvládat obtížná rozhodnutí. Naši absolventi jsou dobře vybaveni pro uplatnění jako manažeři, poradci nebo specialisté v různých organizacích soukromého i veřejného sektoru.

Náš program se zaměřuje na rozvoj analytických dovedností našich studentů na vysokou úroveň. Analytické dovednosti jsou důležité, když čelíte obtížným obchodním rozhodnutím. Hlavním profilem programu je ekonomická analýza. Naši studenti se učí, jak používat poznatky z ekonomie k analýze důležitých rozhodnutí jak v soukromém sektoru (finanční ekonomika), tak ve veřejném sektoru (investice do infrastruktury, obchod, růst a udržitelnost). Náš program podporuje rozvoj ekonomických znalostí pomocí školení v důležitých analytických nástrojích, jako je teorie rozhodování a her, statistika a ekonometrie. Naším cílem je vybavit naše studenty potřebnými nástroji k napsání diplomové práce, kterou mohou hrdě ukázat potenciálním zaměstnavatelům jako důkaz svých schopností. Náš program také umožňuje našim studentům rozšířit své znalosti výběrem volitelných předmětů z jiných oblastí v rámci podnikové správy, jako je organizace, marketing, strategie a logistika. Studenti se také mohou rozhodnout strávit jeden semestr v zahraničí v jedné z našich partnerských institucí, aby si rozšířili své kulturní znalosti.

Proč zvolit tento program?

Program je vhodný pro každého, kdo hledá kariéru jako osoba s rozhodovací pravomocí nebo jako blízký poradce osoby s rozhodovací pravomocí v soukromém i veřejném sektoru. Program je zvláště vhodný pro každého, kdo hledá kariéru jako ekonomický rozhodovatel nebo jako ekonomický poradce/specialista.

Náš program se snaží rozvíjet vaše ekonomické znalosti a vaši schopnost činit racionální rozhodnutí sběrem a analýzou dat. Hledáme proto zejména studenty se zájmem o práci s ekonomickými modely a ekonomickými daty.

Podmínkou pro přijetí do magisterského programu je bakalářský titul v oboru Ekonomika a podniková ekonomika nebo obdobný (viz přijetí).

Přijímací řízení

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky