Keystone logo
Manchester Metropolitan University MSc ve vývoji počítačových her
Manchester Metropolitan University

MSc ve vývoji počítačových her

Manchester, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 / per year *

Na kampusu

* prezenční poplatek pro zahraniční studenty z EU a mimo EU I prezenční poplatek: 9 500 £ ročně studenti Spojeného království a Normanských ostrovů

Úvod

Zjistěte, jak jsou hry navrhovány a vyvíjeny ve vzrušujícím světě průmyslu počítačových her.

Mimo Londýn je Manchester domovem více herních společností než kterékoli jiné britské město (zdroj: UKIE, 2023). Díky organizacím, jako je Gameopolis, je město hnací silou pro budování a koordinaci budoucnosti herního průmyslu.

S naším MSc v oboru vývoje počítačových her získáte dovednosti potřebné pro vzrušující kariéru v tomto rostoucím odvětví, a to jak zde v Manchesteru, tak mimo něj. Naučíte se základní základy programování pro hry a budete provádět herní testování a uživatelský průzkum, abyste se ujistili, že vaše hry budou zábavné, působivé a že efektivně osloví své cílové publikum.

Dokončíte také magisterský projekt. I když budete mít na cestě spoustu podpory, je to samostatný výzkumný projekt navržený tak, aby rozvinul sebevědomí, autonomii a soběstačnost – vlastnosti, které vás mohou na pracovišti dovést daleko.

V době, kdy dokončíte magisterské studium, budete mít nejen technické znalosti, ale také získáte klíčové dovednosti pro zaměstnatelnost, jako je týmová práce, komunikace, projektové řízení a vyjednávací dovednosti.

S mentorstvím nadšeného personálu zaměřeného na hry v Manchester Met si budete moci vybudovat vytříbené a rozmanité portfolio, které vám pomůže pracovat na zajištění práce v herním průmyslu.

Vlastnosti a výhody

  • Standardní vybavení v oboru – Máme širokou škálu vybavení ve vlastních specializovaných laboratořích, takže spolu s podporou našeho specializovaného technického personálu získáte dovednosti pro práci v profesionálních zařízeních.
  • Specializovaná herní laboratoř – Náš kampus je vybaven herními židlemi, klávesnicemi a myšmi používanými pro naše eSports akce. Budete mít také přístup do animační laboratoře se zelenou obrazovkou a do laboratoře uživatelského prostředí.
  • Vynikající standardy – Katedra je členem Oracle Academy a akademickým partnerem Chartered Institute of Information Security (CIISec).
  • Prosperující technologický sektor – Být v Manchesteru vám dává jeden z největších kreativních a digitálních technologických sektorů mimo hlavní město na dosah ruky.
  • Učte se spolu se špičkovým světovým výzkumem – 86 % našich výzkumných výstupů v informatice je hodnoceno jako přední světová a mezinárodně vynikající (REF, 2021).
  • Institut kódování – Katedra výpočetní techniky a matematiky je součástí Národního institutu kódování (IoC) za 40 milionů liber. Naši studenti mají přístup do špičkové počítačové laboratoře IoC, kde si zdokonalují své dovednosti v této oblasti.
  • Volitelný rok stáže – Zvyšte své kariérní vyhlídky a uveďte teorii do praxe s možností absolvovat rok stáže v oboru.
  • Investice do vaší budoucnosti – Investovali jsme více než 115 milionů liber do přeměny našeho vědeckého a inženýrského kampusu na prostor, kde se bude dařit. Naše nová budova Dalton, která byla otevřena v roce 2024, poskytuje profesionální studijní prostředí vybavené dynamickými vzdělávacími prostory, špičkovými výukovými a výzkumnými zařízeními a zónami pro spolupráci, které vás dále připraví na vaši budoucí kariéru.
  • Prostor vyhrazeného výpočetního studia – Nové studio navržené ve spolupráci s našimi současnými studenty vám poskytuje profesionální prostředí pro individuální i skupinovou práci. Kromě toho, že se jedná o skvělé učební prostředí, lze prostor využít i mimo vaše třídy k pořádání hackathonů, vývoji vlastních videoher nebo jednoduše tam, kde můžete využít svou představivost k vytvoření technologie budoucnosti.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky