Keystone logo
Manchester Metropolitan University MSc v oboru informatiky
Manchester Metropolitan University

MSc v oboru informatiky

Manchester, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 / per year *

Na kampusu

* prezenční poplatek pro zahraniční studenty z EU a mimo EU I prezenční poplatek: 9 500 £ ročně studenti Spojeného království a Normanských ostrovů

Úvod

Strojové učení. Bezpečnostní. Velká data. Vysoce výkonná výpočetní technika. Objevte nejnovější myšlení, speciální techniky a technologie v popředí počítačové vědy.

Tento kurz jsme navrhli pro absolventy, kteří možná nemají zkušenosti s výpočetní technikou, ale chtějí zahájit svou kariéru v tomto rychle se rozvíjejícím a žádaném oboru.

Vzhledem k tomu, že se výpočetní technika neustále vyvíjí pozoruhodným tempem, odborné znalosti pro využití nejnovějších technologií jsou pro organizace v každém odvětví každým dnem důležitější. Náš kurz MSc Computer Science poskytuje tyto odborné znalosti a pomáhá vám rozvíjet odborné dovednosti pro kariéru v oblasti výpočetní techniky.

Na tomto magisterském studiu informatiky prozkoumáte programování, pokročilé počítačové sítě, cloudový vývoj a informační systémy. Naučíte se koncepty, techniky a technologie, které vás vybaví pro praktickou stránku zkoumání problémů v reálném světě a vytváření systému nebo řešení, které jim bude odpovídat. Díky tomu získáte sadu dovedností vytvořených pro moderní profesionální svět výpočetní techniky.

Budete mít také možnost nastavit směr svého postgraduálního studia pomocí magisterského projektu vlastního designu. I když budete mít individuální podporu svého nadřízeného, ​​je to samostatný projekt – jak o rozvíjení počítačových dovedností, tak o budování důvěry a samostatnosti, životně důležitých dovedností na pracovišti.

Až budete hotovi, budete vybaveni jak teoretickým porozuměním, tak praktickými schopnostmi v informatice – připraveni aplikovat své znalosti na situace v reálném světě.

Vlastnosti a výhody

  • Standardní vybavení – Oddělení disponuje rozsáhlým vybavením ve vlastních specializovaných laboratořích, takže spolu s podporou našeho specializovaného technického personálu vystudujete dovednosti pro práci v profesionálních zařízeních.
  • Prosperující technologický sektor – Manchester je domovem jednoho z největších kreativních a digitálních technologických sektorů mimo Londýn, díky čemuž máme dobré předpoklady pro realizaci tohoto kurzu.
  • Institut kódování – Katedra výpočetní techniky a matematiky je součástí nového národního institutu kódování (IoC) za 40 milionů liber. Naši magisterští studenti budou mít přístup do špičkové počítačové laboratoře IoC, aby si zdokonalili své dovednosti v této oblasti.
  • Profesionální akreditace – Tento kurz je akreditován BCS (Chartered Institute for IT), poskytuje silné průmyslové vazby a profesionální zaměření.
  • Volitelný rok stáže – Zvyšte své kariérní vyhlídky a uveďte teorii do praxe s možností absolvovat rok stáže v oboru.
  • Investice do vaší budoucnosti – Investovali jsme více než 115 milionů liber do přeměny našeho vědeckého a inženýrského kampusu na prostor, kde se bude dařit. Naše nová budova Dalton, která byla otevřena v roce 2024, poskytuje profesionální studijní prostředí vybavené dynamickými vzdělávacími prostory, špičkovými výukovými a výzkumnými zařízeními a zónami pro spolupráci, které vás dále připraví na vaši budoucí kariéru.
  • Prostor vyhrazeného výpočetního studia – Nové studio navržené ve spolupráci s našimi současnými studenty vám poskytuje profesionální prostředí pro individuální i skupinovou práci. Kromě toho, že se jedná o skvělé učební prostředí, lze prostor využít i mimo vaše třídy k pořádání hackathonů, vývoji vlastních videoher nebo jednoduše tam, kde můžete využít svou představivost k vytvoření technologie budoucnosti.
  • Učte se spolu se špičkovým světovým výzkumem – 86 % našich výzkumných výstupů v oblasti informatiky je hodnoceno jako přední světová a mezinárodně vynikající (REF, 2021). Náš výzkum kybernetické bezpečnosti poskytuje „nulovou důvěru“, kryptografická řešení s umělou inteligencí a řešení řady problémů v oblasti kybernetické bezpečnosti, která pomáhají poskytovat bezpečné, odolné a efektivní služby.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky