Keystone logo
Manchester Metropolitan University MSc Management
Manchester Metropolitan University

MSc Management

Manchester, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 22 500 / per year *

Na kampusu

* Studenti ve Velké Británii a EU: na plný úvazek: 8 500 až 9 250 GBP ročně. Studenti ze zemí mimo EU a na Normanských ostrovech: na plný úvazek: 16 000–17 000 GBP ročně

Úvod

Pozitivně ovlivněte svou budoucí kariéru. Rozvíjejte své manažerské dovednosti a získejte důvěru v vedoucí týmy a přijímejte důležitá obchodní rozhodnutí.

Řízení týmů v celé firmě vyžaduje specifické dovednosti. Na tomto kurzu prozkoumáte styly správy a jak je aplikovat. Pomůžeme vám také identifikovat svůj vlastní styl a zdokonalit dovednosti, které potřebujete, abyste se vztahovali na zaměstnance napříč organizacemi a kulturami.

Tento kurz je otevřen uchazečům ze všech oborů, nejen z oblasti podnikání a managementu. Oblast řízení je tak rozmanitá, že můžete přizpůsobit dovednosti, které jste se naučili z předchozích studií, a formovat tak svou budoucí kariéru.

Rozvoj vaší kariéry v managementu

Začnete rozvíjením dovedností v oblasti marketingu, financí a dodavatelských řetězců. Po získání znalostí v těchto základních oblastech přejdete ke strategiím, které pomáhají organizacím získat výhodu na globálním trhu. Poté své nové odborné znalosti využijte ve svém závěrečném výzkumném projektu nebo disertační práci.

S volitelnou jednotkou si můžete vybrat z celé řady specializací, včetně inovací nebo podnikání. Nebo využijte naší možnosti mini stáže a získejte ještě více pracovních zkušeností.

Začnete pracovat na své kariéře od prvního dne, s pravidelným kontaktem s profesionály a spoustou příležitostí pracovat na průmyslových projektech. Můžete pomoci jednomu z 80 podniků sídlících v našem inkubátoru Innospace.

* Od září 2020 bude tento kurz nabízet cestu stáže a datum zahájení v lednu

Vlastnosti a výhody

 • Zaměření na průmysl - tento kurz byl vyvinut s průmyslem, aby se ujistil, že se naučíte dovednosti, které zaměstnavatelé potřebují.
 • Triple accredited - Naše Business School je držitelem globálně uznávaného tria akreditací od EQUIS, AACSB a AMBA, což nás řadí mezi nejlepší obchodní školy na světě.
 • Praktické učení - učte se řešením problémů z reálného světa, které předmět oživí a pomohou vám zvládnout.
 • Město příležitostí - s globálními organizacemi a inovativními start-upy nabízí Manchester spoustu příležitostí. Využijte naše spojení se zaměstnavateli a vylepšete tak své studium a profesionální síť.
 • Postgraduální stáže - rozvíjejte obchodní vztahy a zdokonalte své manažerské dovednosti na volitelné krátkodobé stáži vedle studia. Kurz také nabízí možnost absolvovat další 36-48týdenní stáž jako součást vašeho kurzu, jakmile dokončíte své vyučované jednotky.
 • Přehled odvětví - pořádáme přednášky od odborníků z oboru a organizujeme živé projekty, na kterých můžete pracovat. Zjistěte, co je zapotřebí k tomu, abyste se prosadili ve světě podnikání.
 • Požadované dovednosti - management je jedním z nejrychleji rostoucích kurzů na světě. Připravte se na role managementu v jakémkoli sektoru, i když nemáte obchodní nebo manažerské zázemí.
 • Učí odborníci - učte se od akademiků se zkušenostmi s prací v oboru a prováděním špičkových výzkumů ve svém oboru.

"100% doporučuji, aby postgraduální studenti absolvovali stáž." I po prvních několika týdnech jsem se cítil mnohem sebevědomější v sebe, své schopnosti a své znalosti. Pomohlo mi dokonce zajistit si práci na plný úvazek ve společnosti, pro kterou jsem pracoval. “
Laura Waldron
Absolvent obchodní školy

Informace o kurzu

V tomto kurzu jsou dvě trasy. Pokud se rozhodnete pro MSc Management, budete studovat Kritický dotaz pro podnikatele a vedoucí a Studie kritického managementu. Tyto jednotky se zaměřují na porozumění organizacím v jejich sociálně-politickém kontextu. Vaše disertační práce se poté zaměří na konkrétní problém, kterému podnikání čelí.

Pokud zvolíte cestu MSc Management and Consultancy, budete mít Management Konzultační intervence, které vám poskytnou nástroje pro práci s klienty, následuje Live Client Brief, kde tyto dovednosti využijete pro práci přímo s firmou. Váš výzkumný projekt by mohl také vycházet z této zkušenosti.

Navrhli jsme obě trasy, abychom vám poskytli skutečné dovednosti, které potřebujete pro svou kariéru. A s volitelnou jednotkou se můžete dále specializovat na základě svých vlastních zájmů nebo cílů.

Jednotky na kurzu jsou navrženy tak, aby rozvíjely vaše kritické myšlení v klíčových oblastech a zároveň vám umožnily aplikovat vaše učení do praxe před tím, než se pustí do vaší disertační práce.

Jednotky jádra

 • Disertační práce - Management
 • Kritické studie řízení
 • Kritický dotaz pro podnikatele a vůdce
 • Logistické a dodavatelské řetězce
 • Strategické vedení
 • Finance pro manažery
 • Marketing v praxi
 • Strategické řízení

Možnosti umístění

Užitečné pracovní zkušenosti můžete získat prostřednictvím postgraduálního programu Business School. Díky krátkodobé stáži nejen potenciálním zaměstnavatelům ukážete, že jste připraveni na práci, ale získáte také několik životně důležitých zkušeností a provedete některá cenná propojení vaší profesionální sítě.

Zatímco stáž zahrnuje nejméně 100 hodin práce - kdykoli od listopadu do začátku srpna - jak je tato doba flexibilní, je flexibilní. Během přestávky ve studiu můžete pracovat na plný úvazek, nebo můžete během celého funkčního období udělat den nebo dva týdně a přizpůsobit je tak svým studiím.

Volitelný rok stáže (od září 2020)

Když úspěšně dokončíte své vyučované jednotky, budete mít příležitost absolvovat 36-48 týdenní stáž. Podporuje vás naše Placement Office, která má rozsáhlé kontakty s průmyslem a více než 25 let zkušeností s pomáháním studentům při hledání umístění.

Placement Office inzeruje celou řadu příležitostí, podporuje a radí při podávání žádostí a náborovém procesu a nadále vás podporuje, když nejste na univerzitě.

Za stáž se platí další poplatek.

Členění studií a hodnocení

10 kreditů odpovídá 100 hodinám studia, což je kombinace přednášek, seminářů a praktických lekcí a nezávislého studia. Kvalifikace Masters obvykle zahrnuje 180 kreditů, PGDip 120 kreditů, PGCert 60 kreditů a MFA 300 kreditů. Přesné složení vašeho studijního času a hodnocení kurzu se bude lišit v závislosti na výběru možností a stylu učení, ale může to být:

Studie

 • 20% přednášky, semináře nebo podobné předměty na plný úvazek; 0% umístění; 80% nezávislá studie

Posouzení

 • 100% výuka na plný úvazek; 0% praktické; 0% zkouška

Vstupní požadavky

Budete potřebovat dobrý britský diplom - minimálně 2: 1 - nebo mezinárodní ekvivalent v předmětu, který se nevztahuje k podnikání. Uvítáme také aplikace od studentů, kteří mají značné zkušenosti s teorií nebo praxí podnikání a managementu plus 2: 2 nebo mezinárodní ekvivalent.

Požadavky anglického jazyka

Zámořští žadatelé budou vyžadovat IELTS s celkovým skóre 6,5, s minimálně 5,5 v jakékoli kategorii nebo ekvivalentní akceptovanou angličtinou.

Poplatky a financování

Studenti z Velké Británie a EU

 • Poplatek za plný úvazek: 8 500 až 9 250 GBP za rok. Školné zůstane stejné pro každý rok vašeho kurzu, za předpokladu, že je dokončíte v běžném časovém rámci (žádné opakované roky nebo přestávky ve studiu).

Studenti ze zemí mimo EU a na Normanských ostrovech

 • Poplatek za plný úvazek: 16 000 až 17 000 GBP ročně. Školné zůstane stejné pro každý rok vašeho kurzu, za předpokladu, že je dokončíte v běžném časovém rámci (žádné opakované roky nebo přestávky ve studiu).

dodatečné informace

Kvalifikace Masters typicky zahrnuje 180 kreditů, PGDip 120 kreditů, PGCert 60 kreditů a MFA 300 kreditů. Poplatky za studium zůstanou stejné pro každý rok studia, pokud je kurz ukončen v běžném časovém rámci (žádné opakované roky ani přestávky ve studiu).

Další výdaje

Specializované náklady

 • Nepovinný odhad: 400 GBP

Všechny knihy potřebné pro kurz jsou k dispozici v knihovně. Univerzita má také PC laboratoře a službu půjčení notebooku. Mnoho studentů se však rozhodlo koupit některé základní učebnice kurzu a / nebo notebooku. Studenti budou možná také muset vytisknout své úkoly a další dokumenty. Náklady na tisk kampusu začínají od 5p na stránku. Odhadované náklady činí 300 GBP za notebook až 100 GBP ročně za knihy a tisk.

Kariérní vyhlídky

Každá organizace potřebuje kvalifikované a efektivní manažery. Tento kurz vám dá jistotu, že budete řídit týmy a rozhodovat o podnikání pro začínající a nadnárodní organizace v jakémkoli sektoru.

Pokud již v oboru máte zkušenosti, můžete tento kurz použít jako odrazový můstek do manažerských rolí. Nebo vám může poskytnout silnou pozici k založení vlastního podnikání nebo k poradenství v oblasti řízení.

Naši absolventi převzali manažerské role v celé řadě organizací. Mezi ně patří General Manager ve společnosti Aspen Healthcare, Production Manager ve společnosti HJ Heinz a Business Improvement Officer ve společnosti Warwickshire Police Authority.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Ohlasy studentů

Poskytování programů

O Škole

Otázky