We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Úvod

Dosáhněte svého potenciálu na Manchester Met – ambiciózní univerzitě s hrdou historií.

Manchester Metropolitan University (Manchester Met) je historickou a mezinárodně uznávanou institucí od roku 1824. Je známá kvalitou své výuky a je také zařazena mezi 60 nejlepších univerzit ve Spojeném království (The Complete University Guide 2023).

Univerzita, která se nachází v centru Manchesteru, je domovem různorodé komunity více než 4 000 zahraničních studentů z více než 100 zemí. Manchester je vzrušující a pulzující město s muzei, galeriemi, divadly a hudebními podniky. Bylo hodnoceno jako třetí nejlepší studentské město v zemi (QS Best Student Cities 2023) a jedno z nejdostupnějších měst pro studenty ve Velké Británii (UniFresher 2023).

Manchester Met prochází investičním programem ve výši 400 milionů liber na vylepšení svých výukových a výzkumných zařízení, budov a veřejných prostor. Nedávno došlo k investici do budovy univerzity Grosvenor, School of Digital Arts, Institute of Sport a budovy Dalton, přestavby její Přírodovědecké a inženýrské fakulty.

Manchester Met se také zavázal uznávat mezinárodní studenty s vysokými výsledky a nabízí komplexní řadu stipendií. Zjistěte více a zkontrolujte svou způsobilost zde. T & Platí Cs.

Letos můžeme také nabídnout naše Mezinárodní regionální stipendium prorektora se slevou 5 % na školné prvním rokem studia pro studenty z konkrétních regionů. Stipendium je k dispozici samofinancujícím studentům ze způsobilých zemí, kteří studují v bakalářském studiu, kteří splňují podmínky stipendia.

Úplný seznam způsobilých programů je součástí našich podmínek. Přečtěte si prosím tento dokument , abyste si ověřili svou způsobilost a přihlásili se.

Chcete-li se přihlásit, vyplňte náš online formulář do konce 30. června 2024.

Vlastnosti kampusu

Studentské služby a vybavení

Pokud se rozhodnete studovat na Manchester Met, budete mít přístup k působivým přednáškovým sálům, seminárním místnostem a studijním zónám, stejně jako neuvěřitelnou knihovnu zásobenou více než milionem knih, časopisů a elektronických zdrojů (Akademický rok 2020/21 ).
K dispozici je také řada IT a mediálních zařízení, včetně multimediálních technologií a špičkových laboratoří. Projděte si virtuální prohlídku kampusu zde.


Manchester Met má působivé zařízení , včetně přednáškových sálů, seminárních místností a studijních zón, které mají nejnovější technologie a speciální vybavení. Je také domovem PrintCity, inovačního centra 3D tisku, a má neuvěřitelnou 24hodinovou knihovnu s více než milionem knih, časopisů a elektronických zdrojů*. *Akademický rok 2020-21

K dispozici je také řada IT a mediálních zařízení, včetně multimediálních technologií a špičkových laboratoří. Projděte si virtuální prohlídku kampusu zde .

Sport

Manchester je domovem některých z největších sportovních jmen, a to inspirovalo Manchester Met k tomu, aby studentům nabídl širokou škálu sportovních aktivit – v současnosti na univerzitě působí 45 sportovních klubů,

Institut sportu také spolupracuje s organizacemi, mezi které patří Fotbalová asociace, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní paralympijský výbor, Sport England a UEFA.

Výzkum

Devadesát procent výzkumného dopadu univerzity je „vedoucí na světě“ nebo „mezinárodně vynikající“**, což svědčí o kvalitě výzkumu, který provádí. Zjistěte o rozsahu, hloubce a ambicích jejich práce a o tom, jak mají globální dopad, navštivte webové stránky zde . **REF 2021

Studentská podpora

Manchester Met má velmi zkušený personál, který nabízí kariérní poradenství a bezplatnou anglickou jazykovou podporu. Mají také vyhrazenou mezinárodní kancelář, která zajišťuje, že zahraniční studenti obdrží veškerou podporu, kterou potřebují k úspěchu.

Každý student univerzity je také automaticky členem Studentů; Union, která existuje, aby zajistila, že studenti budou mít během studia co nejlepší zkušenosti.

Ubytování

Zahraniční studenti mají při studiu na Manchester Met přístup k řadě možností ubytování, od pokojů s vlastní koupelnou ve sdílených bytech až po ložnice se společnou kuchyní a koupelnou. Manchester Met má k dispozici také samostatné studiové byty.
Všechny pokoje jsou blízko místa, kde budete studovat, a blízkost místních zařízení včetně obchodů, restaurací, kaváren a výborné dopravní spojení. Najdete zde také podporu, kdykoli ji budete potřebovat, od jejich týmu pro rezidenční život až po jejich 24hodinový bezpečnostní tým. Vysokoškolští studenti mají také zaručeno místo ve studentském ubytování na Manchester Met's University během prvního roku studia, pokud se přihlásí před roční uzávěrkou.

  Žebříčky

  Proč studovat na Manchester Metropolitan University

  1. Zařadil se na 60. univerzitu ve Spojeném království. (Kompletní průvodce univerzitou 2024)
  2. Celoživotní přístup k naší službě digitální kariéry pro všechny absolventy univerzity.
  3. Budoucí investice přesahující 400 milionů liber na rozvoj našich zařízení, budov a veřejných prostranství.
  4. 1 750 akademických pedagogických pracovníků a profesorů.
  5. 4 000 zahraničních studentů z více než 100 zemí
  6. Historie a dědictví: Naše kořeny ve vysokoškolském vzdělávání sahají až do roku 1824.
  7. Jsme hrdí na to, že jsme 3 nejlepšími udržitelnými univerzitami ve Spojeném království. (Univerzitní liga People & Planet 2022/23)
  8. Bezplatná podpora anglického jazyka během studia.
  9. Propojení průmyslu s globálními společnostmi, včetně IBM, Bentley Motors, Bosch, Nike, Walt Disney, L'Oreal a Lloyds Banking Group
  10. 90 % našeho výzkumného dopadu je na světové špičce nebo mezinárodně vynikající. (REF 2021)

  Život v kampusu a vybavení

  Studentské služby a vybavení

  Pokud se rozhodnete studovat na Manchester Met, budete mít přístup k působivým přednáškovým sálům, seminárním místnostem a studijním zónám, stejně jako neuvěřitelnou knihovnu zásobenou více než milionem knih, časopisů a elektronických zdrojů (Akademický rok 2020/21 ).

  K dispozici je také řada IT a mediálních zařízení, včetně multimediálních technologií a špičkových laboratoří. Projděte si virtuální prohlídku kampusu zde .

  Campus Facilities

  Manchester Met má působivé zařízení , včetně přednáškových sálů, seminárních místností a studijních zón, které mají nejnovější technologie a speciální vybavení. Je také domovem PrintCity, inovačního centra 3D tisku a má neuvěřitelnou 24hodinovou knihovnu s více než milionem knih, časopisů a elektronických zdrojů*. *Akademický rok 2020-21

  K dispozici je také řada IT a mediálních zařízení, včetně multimediálních technologií a špičkových laboratoří. Projděte si virtuální prohlídku kampusu zde .

  Research

  Devadesát procent výzkumného dopadu univerzity je „vedoucí ve světě“ nebo „mezinárodně vynikající“**, což svědčí o kvalitě výzkumu, který provádí. Zjistěte o rozsahu, hloubce a ambicích jejich práce a o tom, jak mají globální dopad, navštivte webové stránky zde . **REF 2021

  Student Support

  Manchester Met has highly experienced staff that offer career advice and free English language support. They also have a dedicated International Office to ensure that international students receive all the support they need to succeed.

  Každý student univerzity je také automaticky členem Studentské unie, která existuje proto, aby studenti měli co nejlepší zkušenosti během studia.

  Manchester má jednu z největších studentských populací v Evropě a je domovem 90 000 studentů – včetně 19 000 zahraničních studentů (Complete University Guide). Kampus Manchester Met se nachází v srdci centra města a je blízko světoznámých hudebních, uměleckých, nákupních a sportovních míst a druhé největší čínské čtvrti v Británii.

  Manchester je považován za „nejlepší město pro život ve Spojeném království“** a je považován za jedno z 25 nejlepších studentských měst na světě †† (**Global Liveability Survey 2022 od Economist Intelligence Unit, ††QS Best Student Cities 2023). Manchester byl také hodnocen jako jedno z nejlevnějších měst ve Spojeném království pro studenty (UniFresher 2023).

  Místa

  • Manchester

   Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

  Otázky