Keystone logo
Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Úvod

Dosáhněte svého potenciálu na Manchester Met – ambiciózní univerzitě s hrdou historií.

Manchester Metropolitan University (Manchester Met) je historickou a mezinárodně uznávanou institucí od roku 1824. Je známá kvalitou své výuky a je také zařazena mezi 60 nejlepších univerzit ve Spojeném království (The Complete University Guide 2023).

Univerzita, která se nachází v centru Manchesteru, je domovem různorodé komunity více než 4 000 zahraničních studentů z více než 100 zemí. Manchester je vzrušující a pulzující město s muzei, galeriemi, divadly a hudebními podniky. Bylo hodnoceno jako třetí nejlepší studentské město v zemi (QS Best Student Cities 2023) a jedno z nejdostupnějších měst pro studenty ve Velké Británii (UniFresher 2023).

Manchester Met prochází investičním programem ve výši 400 milionů liber na vylepšení svých výukových a výzkumných zařízení, budov a veřejných prostor. Nedávno došlo k investici do budovy univerzity Grosvenor, School of Digital Arts, Institute of Sport a budovy Dalton, přestavby její Přírodovědecké a inženýrské fakulty.

Manchester Met se také zavázal uznávat mezinárodní studenty s vysokými výsledky a nabízí komplexní řadu stipendií. Zjistěte více a zkontrolujte svou způsobilost zde. T & Platí Cs.

Letos můžeme také nabídnout naše Mezinárodní regionální stipendium prorektora se slevou 5 % na školné prvním rokem studia pro studenty z konkrétních regionů. Stipendium je k dispozici samofinancujícím studentům ze způsobilých zemí, kteří studují v bakalářském studiu, kteří splňují podmínky stipendia.

Úplný seznam způsobilých programů je součástí našich podmínek. Přečtěte si prosím tento dokument , abyste si ověřili svou způsobilost a přihlásili se.

Chcete-li se přihlásit, vyplňte náš online formulář do konce 30. června 2024.

Místa

  • Manchester

    Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

Otázky