Keystone logo
MIU City University Miami Master of Science in International Business Administration
MIU City University Miami

Master of Science in International Business Administration

18 Months

Angličtina, Španělština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

USD 10 430 *

Dálkové studium, Na kampusu

* můžete požádat o stipendium. Flexibilní platební podmínky do 18 měsíců

Úvod

Mezinárodní MBA se zaměřuje na tři klíčové oblasti, což vám umožní získat dovednosti a znalosti nezbytné k pochopení složitosti organizačního řízení v moderním, někdy se měnícím obchodním prostředí.

  • Pochopení měnícího se světa: strategie a vize: Prozkoumejte, jak se svět mění a jaký to má dopad na organizace. Zvyšte své strategické myšlení o tom, jak konkurovat v nejistých časech.
  • Obchodní dokonalost a motory růstu: Vypěstujte si multidisciplinární a strategickou vizi podnikového kontextu a hluboce se ponořte do různých funkčních oblastí organizace s nejnovějšími manažerskými přístupy a dovednostmi. Budete schopni navrhnout, implementovat a přijmout strategie růstu a vytváření hodnot.
  • Vedení a management v akci: Vylepšete své manažerské a vůdčí schopnosti, posilte svou schopnost řídit týmy, orientovat se ve změnách a nejistotě a svůj potenciál inspirovat a podávat výkony na nejvyšší úrovni.

MIU vám nabízí možnost vybrat si ze dvou různých studijních režimů. Každý formát je navržen tak, aby vyhovoval různým specifickým potřebám studentů.

Online

  • Přizpůsobení se vašemu rytmu . Rozložte si pracovní zátěž podle svého osobního studijního rytmu, rozvrhu a kariéry. To vám umožní dosáhnout optimální rovnováhy mezi vašimi vzdělávacími a profesními cíli.
  • Špičková vzdělávací technologie . Náš program využívá nejlepší využití technologie pro vzdělávání, aby poskytl výjimečný zážitek z distančního vzdělávání. Využíváme kombinaci online diskusí, multimediálních dokumentů, videokonferencí, workshopů a dalších, abychom poskytli vysoce přizpůsobený, interaktivní a uživatelsky přívětivý vzdělávací zážitek.
  • Protože život je digitální . Každý den mají podniky týmy rozptýlené po celém světě, které vedou projekty z různých částí světa. Náš online formát tuto realitu odráží a umožňuje vám najít rovnováhu mezi akademickým pokrokem, profesním růstem a osobním naplněním. Neodkládejte svůj život!

Hybridní

  • Zkušenosti z USA . Žijte v Miami, mezinárodním centru multikulturalismu, a zažijte shon velkého amerického města.
  • Opravdu rozmanité . Seznamte se s mezinárodními profesionály z různých prostředí a vytvořte dlouhodobé obchodní vztahy.
  • Výbuch vidění . Každá kohorta je ručně vybírána a má omezenou velikost, což umožňuje každému studentovi osobně komunikovat s mezinárodními učiteli a spolužáky a získat ze svých tříd maximum.

Ideální studenti

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky