Keystone logo
Missouri Tech

Missouri Tech

Missouri Tech

Úvod

Naše poslání

Missouri Tech je akreditovaným † soukromá vysoká škola, která klade důraz na informatiku, elektroniku a souvisejících oblastí studia. Naším posláním je připravit studenty na kariéru v těchto oblastech tím, že poskytuje vynikající vzdělávací prostředí, které kombinuje učebnici teorie s praktickými zkušenostmi. Tato kombinace se vyvíjí v našich studentů motivace, postojů, a sebevědomí uspět.

Naše vize

Naší vizí je poskytovat vysoce kvalitní, cenově dostupné, vzdělávání a poskytnout studentům, kteří mají skutečný zájem o výpočetní techniky a elektroniky příležitost uspět. Pro zajištění úspěchu našich studentů, instruktorů a personálu Missouri Tech zdůraznit následující pět let:

Akademici (Knowledge a kritické myšlení) Docházka (odpovědnost) Attitude (Engineering Attitude = Can Do) Vzhled (Presence a Confidence) Ambition (Jízda k úspěchu)

Uplatnění principů 5-As, studenti získají schopnost a důvěru analyzovat a řešit technické problems.The závazek instruktorů a zaměstnanců Missouri Tech až pět let se odráží v kvalitě našich akademických programů a v úspěchu Naši absolventi.

Naše členství

Akreditované Akreditační komise Kariéra škol a vyšších odborných škol Certified fungují, Missouri Koordinační rady pro vysoké školství Schváleno Missouri ministerstvem veteránů školství a Missouri oddělení pracovní rehabilitace Schváleno pro pracovní sílu Investment Act Missouri Tech je Vojenská Friendly School členské na

Saint Charles, Missouri, Hospodářská komora Sdružení veteránů vzdělávání osvědčujících úředníků Missouri Sdružení soukromých Kariéra škol a škol Asociace informačních technologií profesionálů IEEE Přístrojové vybavení, systémy a automatizace společnost Security Institute Computer Kariéra College Association Americká rada pro vzdělávání Missouri profesní sdružení Missouri sdružení odborníků finanční pomoci studentům St. Louis Krajská knihovna Network Microsoft IT Academy Program členské

† Missouri Tech je akreditována Akreditační komise Kariéra škol a vyšších odborných škol (ACCSC).

Místa

 • Saint Charles

  Missouri Tech, 1690 Country Club Plaza Dr, MO 63303, Saint Charles

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky