Keystone logo
Missouri State University College of Business Administration Mistr účetnictví
Missouri State University College of Business Administration

Mistr účetnictví

2 Years

Request teaching languages

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tento program je určen pro splnění potřeb vzdělávání profesních účetních. Posláním programu je nabídnout absolventům vysokých škol možnost stavět na základech svého vysokoškoláka program a zvýšit jejich obchodní soubor vědomostí a odborných znalostí účetnictví za vysokoškolské úrovni. Tento program je určen k artikulovat s programy vysokoškoláka v účetnictví poskytovat integrované pětiletý vzdělávací zkušenosti. Program je také určena ke splnění "150-hodiny" vzdělání podmínkou pro členství v Amerického institutu certifikovaných veřejných účetních a plnit zákonné požadavky na vzdělávání pro certifikaci jako auditor. Bakalářské a magisterské programy v podnikání a účetnictví, které nabízí Vysoká škola obchodní správy, Missouri státní univerzita jsou akreditovány sdružení Advance Collegiate škol Business (AACSB).

Vstupné (tradiční MACC Program)

Vstup na program MACC je poskytována pro absolventy akreditovaných vysokých škol a univerzit, kteří splňují následující ustanovení:

  • Žadatel musí mít získal bakalářský titul z regionálně akreditované vysoké škole nebo vysoké škole.
  • Student musí získat GPA minimálně 3,00 za posledních 60 hodin akademické práce. Pregraduální kurzy účetnictví musí mít buď byla úspěšně dokončena během pěti let před vstupem do programu MACC, nebo student musí předložit jiné doklady o současných znalostech v pregraduální základních témat. V opačném případě může žadatel povinen opakovat vybraných kurzů.
  • Student musí dosáhnout minimálně složené skóre 500 na Graduate Management Admission Test (GMAT), a minimálního počtu bodů alespoň 30. percentilu pro verbální a kvantitativní složky GMAT. Se souhlasem ředitele programu MACC, může nedávné výsledky z jiných standardizovaných testů pro postgraduální studium, jako je například Graduate Record zkouška (GRE), nebo na Právnické fakultě Aptitude Test (POSLEDNÍ), považují za rovnocenné. Tento GMAT požadavku může být upuštěno pro studenty, kteří GPA 3.25, nebo lépe na jejich posledních 60 hodin v semestru AACSB akreditované školy.
  • Studenti, kteří nesplňují obvyklé podmínky přijetí, ale kteří vykazují údaje o vysoké slib, bude považováno za zkušební přijetí.
    Všechny ostatní univerzitě a postgraduální studium požadavky pro přijetí do studijního programu bude také platit.


Vstupné (Zrychlená volba)

Způsobilé Missouri státní bakalářské účetnictví velké společnosti mohou požádat o přijetí do MACC program během druhého semestru svého ročníku. Bude-li přijata, které vydělávají absolvent úvěr na šest hodin na úrovni 500-účetnictví volitelných a počet těchto hodin k oběma tituly. Tato volba umožňuje státu Missouri účetnictví velké společnosti k získání magisterského studia s celkem 152 hodin, semestr, spíše než běžná 158 semestru hodin.


Absolvent Asistentské

Omezený počet absolventů asistenční jsou k dispozici a jež jsou zadávány na základě soutěže. Chcete-li být způsobilé pro absolventa asistenta, musí být student přijat do programu absolventa v Missouri státu a musí mít minimální GPA 3. 0 z posledních 60 hodin vysokoškoláka práce v kurzu, nebo minimální GPA 3,0 na 9 nebo více hodin na nejnovější dílo absolvent kurzu. Postgraduální studenti, kteří neobdrželi jak jejich primární a sekundární vzdělávání, kde byla angličtina hlavním jazykem musí splňovat speciální požadavky pro nárok na asistenční absolventa s výukou úkoly.

Absolvent asistenta poskytuje stipendium pro devět-měsíc školního roku a školné stipendium po dobu až 12 hodin úvěru samozřejmě práce pro podzimní a jarní semestr. Kromě toho, kdo mají studenti sloužil jako asistenti pro podzimní a jarní semestr mají nárok získat stipendium po dobu až 6 hodin absolvent kurzu práce pro následující letní semestr. Absolvent asistenta je nutné k dokončení minimálně 6 hodin práce absolventů kurzu (500 až 600 úrovní) v průběhu podzimní a jarní semestr.Požadavky na přijetí


Tradiční MACC je možné ubytovat studenty bez bakalářské tituly v účetnictví. Nedostatky v studenta vysokoškolák podnikání nebo účetnictví vzdělání musí být odstraněny přijetím příslušných předpokladem kurzy. Tyto kurzy se zvýší počet hodin potřebných k dokončení programu. Chcete-li určit rozsah nedostatky by měly studenty bez účetnictví stupňů kontakt MACC ředitel programu pro přepis analýzu.

Do ukončení programu MACC je student by měla splnit soubor vědomostí požadavků AACSB. Tyto požadavky zahrnují práce v kurzu ekonomie, statistiky, matematiky, počítačových informačních systémů, financí, obchodního práva, managementu a marketingu, které se v podstatě rovná, že požadované Missouri státní bakalářské obory účetnictví.Cílové publikum


Tento program je určen pro splnění potřeb vzdělávání profesních účetních.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy