Keystone logo
Missouri State University College of Business Administration Mistr Projektového řízení
Missouri State University College of Business Administration

Mistr Projektového řízení

Request duration

Request teaching languages

Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Dálkové studium, Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Úvod


Výraz "řízení projektu", se začala objevovat v pozdní 1950 a brzy 1960, kdy velikost, rozsah, trvání a zdroje potřebné pro nové projekty, začal si zaslouží větší pozornost a analýzy. Dnes je projektové řízení používá celosvětově multi-miliarda-dolar korporace, vlády a menší organizace podobně jako prostředek k uspokojování potřeb svých zákazníků, nebo složky obou standardizaci a snížení základní úkoly nezbytné k dokončení projektu v nejúčinnější a účinným způsobem. Jako výsledek, projektový management (PM), vedení je velmi žádoucí a vyhledávaný dovednost jako intenzivnější globální konkurence vyžaduje, aby nové projekty a rozvoj podnikání bude dokončen včas av rámci rozpočtu.


Projektové řízení jako disciplína

Projektové řízení významně rozrostl v posledních dvaceti letech, jak je uvedeno v Project Management Institute (PMI), který má téměř 250.000 členů. Jen hrstka z veřejných vysokých škol reagovali na poptávku po profesionální projektové manažery s pokročilým stupňů. Missouri státní univerzita MS v Project Management je jedním z takových program postavený na obecně uznávaných Project Management Body of Knowledge (PMBOK).


Dodací program

Uznává rozmanitost společností a lidí, s využitím projektového řízení, má on-line způsob dodání byla vybrána jako jedna metoda pro dokončení stupně. Hlavní kurzu může být dokončena v tradičním termínu semestru asynchronně (žádný časy setkání). Výzkumu nebo seminář součásti studijního jsou doplněny e-mailem, konferenční hovory a videokonference. Příbuzný / volitelný části míry může být dokončena on-line nebo tradičními způsoby doručení na Missouri státní Campus. Bez ohledu na způsob doručení, obdržíte magisterský titul z renomované státní instituce, která splňuje svůj rozvrh.


Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy