Keystone logo
Missouri State University College of Business Administration Mistr Administrace Zdraví (MHA)
Missouri State University College of Business Administration

Mistr Administrace Zdraví (MHA)

Request duration

Request teaching languages

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Mistr administrace zdraví (MHA) míra je vysoká škola obchodní správy stupně s řadou interdisciplinárních kurzů přispěly ostatní koleje na akademické půdě. Program je určen pro studenty, konání bakalářské tituly, kteří si přejí, aby jejich dalším studiu a svou kariéru ve správě zdravotnické organizace, včetně nemocnic, dlouhodobý péče, kliniky, a další druhy zdravotnických organizací. Program je založen na AACSB International a může být dokončen v jak malý jako dva roky. Studenti s malým vysokoškolské práce v podnikání jsou vítány, a která budou obvykle vyžadovat dodatečný čas pro dokončení.


Program je akreditován MHA AACSB International - asociace pro Advance Collegiate školy podnikání.


Cílové publikum


Program je určen pro studenty, konání bakalářské tituly, kteří si přejí, aby jejich dalším studiu a svou kariéru ve správě zdravotnické organizace, včetně nemocnic, dlouhodobý péče, kliniky, a dalších typů zdravotnických organizací

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky