Keystone logo
Mississippi University for Women Master of Science v řeči-jazyková patologie
Mississippi University for Women

Master of Science v řeči-jazyková patologie

Columbus, Spojené státy americké

0 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Postgraduální program Speech-Language Pathology / Audiology umožňuje studentům rozvíjet odborné znalosti a klinické dovednosti.

Tradiční i netradiční studenti předvedou vedení, kritické myšlení a schopnosti řešit problémy profesionálně a kompetentně v různých klinických podmínkách. Program absolventa nabízí magisterský titul v patologii řeči a jazyka.

Rada pro akademickou akreditaci akredituje magisterský (MS) vzdělávací program v patologii řečového jazyka na Mississippi University for Women in Audiology and Speech-Language Pathology (CAA) Americké asociace řeči a slyšení.

Absolvent programu splní akademické požadavky na osvědčení o klinické kompetenci ASHA (CCC-SLP), licenci od Mississippi Department of Health a učitelskou licenci od Mississippi Department of Education.

Program postgraduálního studia patologie řeči vyvíjí veškeré úsilí k tomu, aby studenty zapsal a připravil, aby se stali kompetentními patology řeči. Program vyžaduje přísné akademické vzdělání a intenzivní klinickou přípravu. K získání znalostí a dovedností nezbytných pro nácvik patologie řečového jazyka musí mít jednotlivci znalosti, dovednosti a atributy v pěti oblastech, aby mohli plnit základní funkce postgraduálního vzdělávání. Těchto pět oblastí je komunikační, motorická, intelektuální-kognitivní, senzoricko-pozorovací a behaviorálně-sociální. Tyto znalostní oblasti, dovednosti a atributy umožňují studentovi plnit základní funkce vzdělávacích programů postgraduálního studenta a splňovat požadavky absolventa a profesionála měřené státní licencí a národní certifikací. Mnoho z těchto dovedností se může naučit a rozvíjet během postgraduálního programu prostřednictvím kurzu a klinických zkušeností.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy