Keystone logo
Mississippi University for Women Master of Arts ve vedení žen
Mississippi University for Women

Master of Arts ve vedení žen

Columbus, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Rozvoj a porozumění vedoucímu postavení žen vyžaduje základní znalosti teorie vedení a praktické dovednosti. MA ve vedení žen kombinuje prvotřídní vzdělání s vysoce kvalifikovanou, podpůrnou multidisciplinární fakultou, praktickými zkušenostmi a dovednostmi zvyšujícími kariéru.

Tento postgraduální titul bude interdisciplinární, ai když studenti budou studovat teoretická východiska, tento stupeň bude klást důraz na aplikaci a zážitkové učení. Studium a aplikace zásad vedení žen umožňují postgraduálním studentům využívat znalosti ženských problémů jako zásadní sílu pro změnu v dnešním světě.

Jádrem tohoto stupně je požadavek na praktikum vedení žen. Cvičení poskytuje jedinečné příležitosti daleko za zdmi učeben v ženských centrech, podnicích, neziskových organizacích, komunitních uměleckých radách a muzeích, právních kancelářích, útulcích pro domácí násilí a dalších. Závazek zlepšit sociální, ekonomickou a veřejnou politiku podporující ženy je důležitějším kritériem pro přijetí než konkrétní pozadí akademické disciplíny.

Tento interdisciplinární program poskytne možnosti výzkumu a osvětu teorie vedení, více perspektiv a mezioborové stipendium modelované fakultou The W, které již jsou odborníky na výzkum a publikaci o ženských otázkách v oblasti zdraví, vzdělávání, práva, historie, literatury, management, podnikání, medicína a vláda.

Existuje spousta příležitostí pracovat se stávajícím programováním v The W. Například postgraduální studenti WS pomohou naplánovat a implementovat NOVÉ programy vedení Mississippi pro vysokoškolské ženy ve spolupráci s The W's Center for Outreach and Innovation, the Center for Women's Research and Veřejná politika a federální Stennis Center for Public Policy. Budou aktivními mentory v The W Leadership Program.

Další praktickou možností bude vývoj obsahových modulů pro program „READY TO RUN“ pro bipartisanské ženy ve spolupráci s Stennis Institute for Government na MSU

Kandidáti magisterského studia se také mohou v projektech spojit s odbornými a nezletilými ženami v oboru seniorských studií a podporovat tak mentorství a společný výzkum.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy