Keystone logo
Mississippi University for Women

Mississippi University for Women

Mississippi University for Women

Úvod

Mississippi University for Women ( MUW ) poskytuje vysoce kvalitní vysokoškolské a postgraduální vzdělání pro ženy a muže v různých svobodných uměních a profesionálních programech při zachování historického závazku k akademickému a vůdčímu rozvoji žen. Mississippi University for Women zdůrazňuje personalizované vzdělávací prostředí ve všech svých vzdělávacích programech nabízených prostřednictvím College of Arts, Sciences a Education, College of Business and Professional Studies a College of Nursing and Health Sciences. Mississippi University for Women poskytuje vybrané programy a kurzy prostřednictvím formátů distančního vzdělávání, které poskytují vzdělávací příležitosti v Mississippi a ve Spojených státech a zároveň řeší jedinečné vzdělávací a veřejné potřeby severovýchodní Mississippi a sousedních krajů v severozápadní Alabamě. Mississippi University for Women podporuje výzkum, stipendium a kreativitu s cílem zlepšit rozvoj fakulty a učení studentů a rozvíjet znalosti ve svých oborech.

Dnes nabízíme mužům a ženám jedinečné vzdělání, které zahrnuje velikosti tříd navržené tak, aby bylo vzdělávání osobní - téměř 60% našich tříd má méně než 20 studentů; profesoři, kteří se zavázali mentorovat studenty, učební plán, který rozšiřuje intelekt a vštěpuje vedení, a komunita, která je stejně energická i příjemná.

Naše tři vysoké školy mají více než 50 vynikajících oborů a koncentrací. Mimo třídu činí více než 75 organizací kampusu život kampusu dynamickým, zajímavým a zábavným.

Místa

  • Columbus

    College Street,1100, 39701, Columbus

    Otázky